FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Out Out - 'Virtual Sound Images' (2006)
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 23-04-2006, 19:45    Post subject: Out Out - 'Virtual Sound Images' (2006) Quote selected Reply with quote

Odsłuchawszy na myspace.com próbki utworów z najnowszej płyty Out Out postanowiłam, że muszę mieć ten album natychmiast. Mieszkając w UK to dziecinnie proste i szybkie, otwierasz mns.online store, wybierasz płytę, podajesz nr karty płatniczej i za trzy dni przesyłka jest w twoich rękach, na dodatek zawsze wysyłają drugą, bonusową płytkę...
Tak więc najnowszy album Out Out Virtual Sound Images' jest w moim posiadaniu. VSI to 10 doskonale skomponowanych utworów, muzyka elektroniczno-futurystyczna najwyższej próby, lekko transowa. Utwory w większości instrumentalne, zawierające zsamplowane różnorakie odgłosy doskonale wkomponowane w tło, od zgrzytów, trzasków po wstawki radiowe, wrzaski sąsiadki czy mowę przywodzącą na myśl przybysza z kosmosu, wszystko to zaplanowane w każdym detalu i co do minuty, z nieprawdopodobną dokładnością i starannością. Słucha się cudownie, na słuchawkach koniecznie - prawdziwy odlot... Na tej płycie nie ma zbędnego utworu , żadnego zapychacza, żadnego przeciętniactwa. Właściwie wszystkie kompozycje to moje ulubione, ale jeśli istnieją bardziej ulubione od ulubionych, to na pewno będzie 'Forestry for the thieves'- transowe rytmy w połączeniu z bębnami i futurystyczną otoczką, Learning English In NYC- dynamiczne tempo, głos a la Alien, oraz zgrzyty w tle , 'Disconnect'- szorstkie, niepokojące tempo , syntetyczne dźwięki i zaskakujący , prawdziwie 'odłaczający' koniec.Oraz mój hit no one 'Function and behave'- zawodzenia w stylu indyjskim w połączeniu z czysto syntetycznymi dźwiękami i utrzymanym równym tempem są bardzo odprężające.
Album jest bardzo nowoczesny, naładowany dźwiękami, ale nie przeładowany, wszystko tutaj ma swoje miejsce i określony cel, to znaczy zabrać słuchacza w futurystyczną podróż poprzez czas. Bardzo relaksująca muzyka, doskonale dopracowana i dopieszczona.

Dla kogo: dla fanów industrialnych i elektronicznych dźwięków w stylu Fluke, dla ciekawych co można zdziałać w elektronicznej muzyce.

Ocena: 10/10

Utwory:
1.Techno Is Alive And Well, Techno Has Left The Building
2. Virtual Sound Images
3. Opto-coupler
4. Function And Behave(Computer Day)
5. Rememory
6. Forestry For The Thieves
7. Ampex, My Ampex
8. Learning English In N. Y. C.
9. Shut It Off!!!
10. Disconnect



outout_vsi.jpg
 Description:
 Filesize:  30.96 KB
 Viewed:  7466 Time(s)

outout_vsi.jpg


Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 23-04-2006, 22:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

10 na 10 ?? az tak wybitny i przelomowy ten album ?

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:

bede musial przesluchac jak bedzie okazja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 24-04-2006, 00:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czy przełomowy to nie wiem, dla mnie wybitny, zaden artysta mnie tak nie zachwycił od dawna,tym bardziej w tym gatunku muzycznym, więc pierwszy raz w zyciu daję 10....:D
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Azathoth


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 45
Zodiac: Leo
Joined: 11 Aug 2004
Posts: 56
Location: UK - Edinburgh

PostPosted: 24-04-2006, 02:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

"pierwszy raz w zyciu daję 10....:D"

Kiedys zawsze musi byc ten pierwszy raz... podobno lepiej pozno niz wcale :)))
Wszystko w UK jest takie latwe? Hihi - to ja ide jutro poszukac innej pracy:) I zobaczyc czy plytka jest w sklepie na polce, nie bede czekal az 3 dni...:)
Pozdrawiam:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 24-04-2006, 21:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Azathoth wrote:
Wszystko w UK jest takie latwe

o niebo łatwiejsze niż w Polsce :D.

[W Pol nie mogłam dostać tego rodzaju płyt , a jesli już, to oferowano sprowadzenie za dodatkową opłatą w ciągu 3 tyg.....

quote="Azathoth"]Kiedys zawsze musi byc ten pierwszy raz... podobno lepiej pozno niz wcale :))) [/quote]
pierwszy i zapewne jedyny...... przerazilam się, że się zasugerujecie moją opinią a potem będziecie psy na mnie wieszać...:P
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Out Out - 'Virtual Sound Images' (2006)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group