FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Czy mężczyźni boją się kobiet? (wydzielony)
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 07-06-2006, 16:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Szary wrote:
W moim otoczeniu zawsze było więcej kobiet niż mężczyzn, jakoś wolę ich towarzystwo...



Tez tak kiedys mialem ze własciwie zadawalem sie z samymi kobietami, ale w pewnym momecie nie wytrzymalem.
Wyobrazcie sobie spotkanie ja + 5 kobiet w knajpie, ktore wlasciwie traktowaly mnie jako jeszcze jedna qmpele i poruszały tematy ciuszkow, odchudzania i meskich dup... DOSC!!
Jesli chodzi o towarzystwo jednej kobiety to bardzo chetnie, ale przy takich kilkuosobowych spotkaniach to jednak wole towarzystwo meskie lub mieszane:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 07-06-2006, 17:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
Wyobrazcie sobie spotkanie ja + 5 kobiet w knajpie, ktore wlasciwie traktowaly mnie jako jeszcze jedna qmpele i poruszały tematy ciuszkow, odchudzania i meskich dup... DOSC!!

Wszystko zależy od tego jak chcesz być traktowany oraz z jaką kobietą masz do czynienia, w jaki sposób ona chce Ciebie postrzegać. Inteligentna kobieta wyczuje na jakie tematy może z Tobą porozmawiać, z resztą podobnie powinno być też w drugą stronę.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 07-06-2006, 17:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
Wyobrazcie sobie spotkanie ja + 5 kobiet w knajpie, ktore wlasciwie traktowaly mnie jako jeszcze jedna qmpele i poruszały tematy ciuszkow, odchudzania i meskich dup... DOSC!!


To miales wspaniale kolezanki :/. Przeciez one powinny wiedziec, ze Ciebie takie tematy nie interesuja. Jesli ja sie spotykam z ludzmi w knajpie i akurat jest tak, ze jest duzo kobiet i jeden mezczyzna to nikt nie porusza typowo babskich tematow. A moze ja mam wyjatkowych znajomych? :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 07-06-2006, 19:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

bestia wrote:
To miales wspaniale kolezanki :/. Przeciez one powinny wiedziec, ze Ciebie takie tematy nie interesuja. Jesli ja sie spotykam z ludzmi w knajpie i akurat jest tak, ze jest duzo kobiet i jeden mezczyzna to nikt nie porusza typowo babskich tematow.


Widoczne ze mna juz byly tak zzyte ze nie krepowaly sie rozmawiac na te babcie tematy.:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Adorfine


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Jun 2006
Posts: 121
Location: że znowu

PostPosted: 07-06-2006, 20:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Wyobrazcie sobie spotkanie ja + 5 kobiet w knajpie, ktore wlasciwie traktowaly mnie jako jeszcze jedna qmpele i poruszały tematy ciuszkow, odchudzania i meskich dup... DOSC!!

Koszmar.Wszystko ma swoje granice.
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 07-06-2006, 22:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Szczerze? Chodziłem do klasy humanistycznej (7 nas było na 36 osób) i sytuacja opisywana przez PePe zdarzała mi się nagminnie. Jakoś nie odbierałem tego negatywnie - sprawa przyzwyczajenia. Poza tym nie raz, nie dwa ciekawie posłuchać tego, co kobiety mówią nieskrępowanie i potem stosować, stosować, stosować...

Ps -przynajmniej naumiałem się kobietom paznokcie malować <lol>
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 07-06-2006, 23:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tez chodzilem raczej to kobiecej klasy (5 vs. 27) ale akurat opisywane towarzystwo bylo spoza szkoly. Po prostu mialem wtedy przesyt:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 07-06-2006, 23:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

hehehehe :P
A ja jestem jedyną kobiełką u mnie w grupie na uczelni i nawet jakbym bardzo chciała nie da się pogadać o paznokciach ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 08-06-2006, 09:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja chodzilam do klasy gdzie byla przewaga mezczyzn i czasami nie moglam wytrzymac jak bestrosko opisuja kobete ktora przeszla kolo nas itp. :/, ale cale szczesnie znajomych poza klasa mialam normalnych :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Adorfine


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Jun 2006
Posts: 121
Location: że znowu

PostPosted: 08-06-2006, 12:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

I w moim byłym lo i obecnie,w grupie,mam wymieszanie,jest mniej więcej pół na pół jeśli chodzi o płeć.To,z kim się zadawałam zależało zawsze od człowieka.W lo trzymałam się tylko z facetami(miałam swoich 3 manów ;D),teraz trzymam się w zasadzie tylko z przyjaciółką.Także w moim przypadku,zależy to od człowieka a nie od płci.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 10-06-2006, 11:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja generalnie spedzilem 5 lat w szkole typowo meskiej , i mielismy 3 dziewczyny w mojej klasie wiec mam zupelnie odwrotnie niz reszta :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 10-06-2006, 14:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

A nie jest przypadkiem tak, że facet może się trochę obawiać kobiety, która mu się podoba?
W końcu to on ten jeden raz stawia na szali swoje męskie ego by zgarnąć wszystko albo odejść z niczym....
Ja osobiście nie miewam problemów z rozmawianiem z kobietami, wobec których nie mam żadnych planów. Problem pojawia się, gdy jest inaczej, wtedy trudno zachować pozór pewności siebie:P
Back to top
View user's profile Send private message
Adorfine


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Jun 2006
Posts: 121
Location: że znowu

PostPosted: 10-06-2006, 14:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

^Hmm..a wiesz,chyba w tym co mówisz,jest sporo racji..
Back to top
View user's profile Send private message
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 10-06-2006, 18:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

szary9 wrote:
A nie jest przypadkiem tak, że facet może się trochę obawiać kobiety, która mu się podoba?
W końcu to on ten jeden raz stawia na szali swoje męskie ego by zgarnąć wszystko albo odejść z niczym....
Ja osobiście nie miewam problemów z rozmawianiem z kobietami, wobec których nie mam żadnych planów. Problem pojawia się, gdy jest inaczej, wtedy trudno zachować pozór pewności siebie:P

Hmm, nie nazwałbym tego obawianiem się kobiety, bardziej chyba człowiek obawia się tego, że może nie zachowywać się naturalnie, co może przekreślić jego szanse. Z resztą każdy wie jak to jest, w każdym razie ja bym tego strachem nie nazwał. Nie wiem, może tylko ja tak to odczuwam, a może jeszcze nie spotkałem nigdy kobiety, na której naprawdę by mi zależało.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 17-06-2006, 21:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adorfine wrote:
Cóż,nie do końca o taki 'model' kobiety mi chodziło.Opisujesz raczej nadąsane panny,często snobki znudzone życiem.Mnie chodziło raczej o kobietę zdecydowaną,normalną ale wiedzącą czego od życia chce.Taką,która idzie ulicą wyprostowana,z podniesioną głową ale i uśmiechem na twarzy..


Nie do końca zgodze się z tym stwierdzeniem ;-) jako że wiele kobiet tzw zdecydowanych często są snobkami ;-) takie są realia

Zwykle taka kobieta zdecydowana i idąca ulicą z podniesioną głową , kojarzyć się może często z osobą dumną , nieprzystepną, faceci na ogół nie lubieją dumnych kobiet i nie jest to spowodowane strachem przed nimi ;-)


ps Tak na marginesie znam wielu panów lubiących i wcale nie bojących się pań pewnych siebie ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Forum Index » Rozmowy » Czy mężczyźni boją się kobiet? (wydzielony)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group