FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Czy mężczyźni boją się kobiet? (wydzielony)
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 17-06-2006, 22:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie popadajmy w skrajnosci, ja nie chcialbym osoby ktora nie jest ani troche "dumna", ale czzego bym nie chcial to kobiety ktora mysli ze jest 8 cudem swiata i wszystko sie jej nalezy bo jest taka wspaniala przeciez. A kobiety czesto tak maja ( faceci zreszta tez, kiedys czytalem ciekawy felieton np. takich facetow). W moim przypadku brak zainteresowania nie jest podytkowany, strachem, brakiem pewnosci czy co tam jeszcze mozna by dopisac. Raczej bylo by to podyktowane wzgledami nazwijmy to "praktycznymi" i moim indywidualnym podejsciem do pewnych spraw. A tlumaczenie sobie tego przez kobiety wyzej wymienionym strachem przed niepowodzeniem itp. to moim zdaniem czesto wymowka ktora chroni tan jakze kruchy i wrazliwy umysl przed zastanowieniem sie czy przypadkiem nie jest cos z charakterkiem nie tak .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 18-06-2006, 08:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja bynajmniej mając na myśli kobiety dumne troche to tak wyogólniłam , sama jestem też poniekąd dumna jest to jednak w granicach rozsądku nie chodze z zadartym nosem i nie potykam się o własne czubki butów i nie zauważyłam też by się mnie ktoś bał , tylko że duma dumie nie równa

Zgadzam się w całej rozciągłości w tym co napisał Ergo , bardzo konkretnie to ujął i jak dotąd wydaje mi się że jest to najwłaściwsza odpowiedź na zadane pytanie ..
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 18-06-2006, 12:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:
sama jestem też poniekąd dumna jest to jednak w granicach rozsądku nie chodze z zadartym nosem i nie potykam się o własne czubki butów i nie zauważyłam też by się mnie ktoś bał , tylko że duma dumie nie równa

Ja natomiast jestem bardzo zamyślona z reguły, totalnie w swoich myślach zatopiona i często jest to brane za źle pojętą dumę.... ZAzwyczaj nie zauważam ludzi, chyba ze pierwsi do mnie zawołają lub podejdą, często czytam coś lub rozważam cos-tam- akurat -mnie -absorbującego, niestety nie zauważając ludzi po drodze. Na dodatek jestem introwertyczką, która lubi mało ludzi wokół siebie i częste ucieczki w samotność , natomiast ludzie postrzegają to jako nieśmiałość, dumę i bycie mało przyjazną. Ludzie ogólnie , bo jakos na brak zainteresowania ze strony mężczyzn nie narzekałam raczej, ale przyznam, ze nigdy nie był to typ nieśmiałego, spokojnego romantyka, tacy przypuszczalnie jednak bali się...:P
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 18-06-2006, 17:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

A cos mi sie wydaje ze facet po uszy zakochany w dziewczynie z wariata ;>, osoby otwartej i smialej potrafi sie zamienic w moze nie tyle spokojnego romantyka co Faceta - " Kochana dla Ciebie zrobie wszystko", to oczywiscie zalezy od tego jak ona go potraktuje ;>. Poza tym obawa o ktorej mowisz bierze sie z niewiary w siebie samego a ta z koleji czesto z doswiadczen ;>

Apropos. Rowniez nie przepadam za romantykami, ktorzy wzdychaja do kwiatkow, pisza wiersze i sami sie wpychaja do dolu z trupami, zeby pokazac swiatu jak bardzo cierpia i co ich spotkalo. Smiem twierdzic, ze uwazaja, ze pokazanie innym jak bardzo wrazliwymi osobami sa - sprawi, ze uzyskaja w ten sposob ogolna aprobate i podziw... No ale z reguly konczy sie to wrecz przeciwnie ;>
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 18-06-2006, 19:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
Ja natomiast jestem bardzo zamyślona z reguły, totalnie w swoich myślach zatopiona i często jest to brane za źle pojętą dumę.... ZAzwyczaj nie zauważam ludzi, chyba ze pierwsi do mnie zawołają lub podejdą, często czytam coś lub rozważam cos-tam- akurat -mnie -absorbującego, niestety nie zauważając ludzi po drodze.


Mam niestety dokładnie to samo :(
Back to top
View user's profile Send private message
bitter sweet


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Cancer
Joined: 17 Jul 2004
Posts: 25
Location: wioska Tum/Poznań

PostPosted: 08-07-2006, 18:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

DeadMoon^ wrote:


Apropos. Rowniez nie przepadam za romantykami, ktorzy wzdychaja do kwiatkow, pisza wiersze i sami sie wpychaja do dolu z trupami, zeby pokazac swiatu jak bardzo cierpia i co ich spotkalo. Smiem twierdzic, ze uwazaja, ze pokazanie innym jak bardzo wrazliwymi osobami sa - sprawi, ze uzyskaja w ten sposob ogolna aprobate i podziw... No ale z reguly konczy sie to wrecz przeciwnie ;>


Hm.. kwestia gustu, osobiście cenie facetów którzy potrafia pokazac swoją wrażliwą naturę i nie próbuja zgrywac na siłę twardziela, to też świadczy o jakiejś odwadze..
Może wyłączając tych PRZEwrażliwionych i wiecznie użalajacych się nad sobą i nd złym okrutnym światem;)


Milo jest usłyszeć od kogoś ze lubi kwiaty listy i czerwone wino. Zadko spotykany obecnie gatunek faceta.
Back to top
View user's profile Send private message
Matariel


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Aries
Joined: 08 Aug 2006
Posts: 19
Location: Cyberspace

PostPosted: 08-08-2006, 14:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Znam kilku tylko facetów którzy się boją kobiet, moje towarzystwo jest ogólnie rzeczbiorąc mocno przyzwyczajone do płci przeciwnej :].
Na pewno zależy to od tego czy ktoś się wychowywał w domu z rodzeństwem płci przeciwnej. To widać. Wy też to zauważyliście?
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 08-08-2006, 14:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Matariel wrote:
Na pewno zależy to od tego czy ktoś się wychowywał w domu z rodzeństwem płci przeciwnej. To widać. Wy też to zauważyliście?

sprecyzuj ? znaczy sie ze w jakim przypadku ma sie bac kobiet ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Matariel


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Aries
Joined: 08 Aug 2006
Posts: 19
Location: Cyberspace

PostPosted: 08-08-2006, 20:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Często jest tak, że jeśli w rodzinie są sami chłopcy, to mają problemy z nawiązywaniem kontaktów z kobietami, tak wynika z badań przeprowadzonych w zeszłym roku. Może jest też odwrotnie, ale to już nie ten temat ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 08-08-2006, 20:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Często jest tak, że jeśli w rodzinie są sami chłopcy, to mają problemy z nawiązywaniem kontaktów z kobietami, tak wynika z badań przeprowadzonych w zeszłym roku. Może jest też odwrotnie, ale to już nie ten temat ;)

moze i cos tym , jest ,u mnie w rodzinie tez tak jest . ale jakos sobie dalem rade wiec to chyba nic strasznego :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 08-08-2006, 23:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Milo jest usłyszeć od kogoś ze lubi kwiaty listy i czerwone wino. Zadko spotykany obecnie gatunek faceta.


Hola, hola ;> faceci to nie mamuty, jeszcze nie wymieraja. Poza tym czy ktos lubi wino czy go nie lubi to kwestia gustu, tak samo nie kazdy jest botanikiem, co do listow to w wiekszosci ludzi lubia je pisac i otrzymywyac. Wyobraz sobie co by bylo gdybym ja uzywajac twojego stereotypu napisal:
"Milo jest uslyszec, ze kobieta lubi pic browary do upadlego, wloczyc sie po swiecie, naprawiac samochody i jezdzic na paintballa" (abstrachuje oczywiscie)...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Matariel


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Aries
Joined: 08 Aug 2006
Posts: 19
Location: Cyberspace

PostPosted: 09-08-2006, 09:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:

moze i cos tym , jest ,u mnie w rodzinie tez tak jest . ale jakos sobie dalem rade wiec to chyba nic strasznego :]


No raczej nic strasznego w takim razie :). Ja za to się wychowywałem z dwiema siostrami i mam teraz więcej koleżanek niż kolegów. Łatwiej mi się z nimi dogadać :P
Back to top
View user's profile Send private message
Letum Angelus


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Libra
Joined: 31 Aug 2006
Posts: 15
Location: Kraków

PostPosted: 01-09-2006, 13:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adorfine wrote:
Szary wrote:
Poza tym zauważyłem, że rozmowa z kobietą sprawia mi więcej przyjemności, zwłaszcza z taką, która wie czego chce.

W takim razie można Cię śmiało zakwalifikować do ginącego gatunku.Większość facetów właśnie takich kobiet się boi.


Raczej trudno rozmawiać z kimś kto patrzy w ścianę i nieśmiało się uśmiecha, albo bełkocze bez sensu ni składu, nieprawdaż?

Dodano po 5 minutach 34 sekundach:

DeadMoon^ wrote:


Apropos. Rowniez nie przepadam za romantykami, ktorzy wzdychaja do kwiatkow, pisza wiersze i sami sie wpychaja do dolu z trupami, zeby pokazac swiatu jak bardzo cierpia i co ich spotkalo. Smiem twierdzic, ze uwazaja, ze pokazanie innym jak bardzo wrazliwymi osobami sa - sprawi, ze uzyskaja w ten sposob ogolna aprobate i podziw... No ale z reguly konczy sie to wrecz przeciwnie ;>


Jeżeli są tylko pretensjonalni i chcą się pokazać i owszem...ludzie którym zależy, lub poprostu gustują w nieco innym trybie życia/zachowaniu nie opowiadają o tym nikomu (albo prawie nikomu) - taka sztuka dla sztuki.
Back to top
View user's profile Send private message
Adorfine


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Jun 2006
Posts: 121
Location: że znowu

PostPosted: 06-09-2006, 08:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Letum Angelus wrote:


Raczej trudno rozmawiać z kimś kto patrzy w ścianę i nieśmiało się uśmiecha, albo bełkocze bez sensu ni składu, nieprawdaż?

Inna rzecz 'bełkotać' a inna nieustannie przytakiwać adwersarzowi.
Back to top
View user's profile Send private message
ahenathon


Offline 



Joined: 08 Jan 2007
Posts: 182
Location: Barteinstein (Rosenthal)

PostPosted: 09-01-2007, 12:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja raczej nie boję się kobiet tylko niektóre mine onieśmielają. Po głębszym hehe poznaniu więkrzośc z nich okazuje się płytka i nie warta zainteresowania więc czego tu się bać? Chyba tylko tego, że zarażą tymi przywarami...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Forum Index » Rozmowy » Czy mężczyźni boją się kobiet? (wydzielony)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group