FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Wrazenia po CP 2006
Goto page 1, 2, 3  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 02-08-2006, 08:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

CP 2006 było niezmiernie udane IMHO, bardzo duzo dobrych koncertów i niesamowity urok tego miejsca. Jestem pod wraznieniem, mimo nie nie pierwszy raz...

mi się najbardziej podobało (kolejnośc przypadkowa): Deathcamp Project (they fucking rule nad control!!), Hedone, Clan of Xymox (ale mogliby kuzwa grac nowe utwory), The Birthday Massacre (wokalistka jest niezmiernie urokliwa - swietny wystep), Riverside (the best koncert festiwalu, zresztą mozna by było tego spodziewać), Leaves Eyes (bardzo miłe) no i De/Vision (zywe bebny i gitara robia swoje, a właśnie takiego koncetu potrzebowałem na zakończenie, wyciszonego i romantycznego - idealnie sie wpasowali)..

niestety deszcz przeszkodził zobaczyć Agressive, ale te kilka utworów co zdażyłem zobaczyć były bardzo fajne, no i nie widziałem VNV - szkoda..

w piatek byłą fajna impra w Hacjedzie... w ogole spłem za te 3 dni może raptem 6 godzin.. :)

pozdrawiam goraco wszystkich co chcieli ruszyć dupę i przyjechać na CP i (co najwazniejsze) chodzić na koncerty. Fajnie że ktoś pamieta że CP to qrwa nie pokaz mody a wydarzenie muzyczne. Fani muzyki - tak trzymac!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 02-08-2006, 09:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Severus wrote:
no i nie widziałem VNV - szkoda..

nie mowilbys ze riverside dalo najlepszy koncert, VNV wszystkich wciagnelo nosem.

Severus wrote:
Clan of Xymox (ale mogliby kuzwa grac nowe utwory)

lepszy koncert dali u mnie w lodzi

Severus wrote:
The Birthday Massacre (wokalistka jest niezmiernie urokliwa - swietny wystep)

niestety spiewac to ona srednio umie, koncert poprawny ale nie porywajacy

Severus wrote:
Leaves Eyes (bardzo miłe)

Bardzo udany koncert , mnie zmeczyl ale starali sie i bylo fajnie.

Severus wrote:
De/Vision (zywe bebny i gitara robia swoje, a właśnie takiego koncetu potrzebowałem na zakończenie, wyciszonego i romantycznego - idealnie sie wpasowali)

Mnie troche rozczarowali, ale bylo ok.

Jeszcze Job Karma swietny wystep dala.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 02-08-2006, 09:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Panie Ergo to kwestia gustu... widzisz ja generalnie nie przepadam za VNV, może dlatego opuszczenie koncertu nie sprawiło duzego bólu.. po prostu wolę bardziej żywe, gitarowe granie. Ale jasne że każdy ma swoje "widzimisie" i inaczej odbiera poszczególne wystepy.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 02-08-2006, 09:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

tak, niekoniecznie trzeba lubic, ale wokalistka TBM moze i urokliwa zaspiewala tak sobie, i calkiem sporo osob to zauwazylo. Mimo wszystko koncert udany, ale nie porywajacy. jak wiekszosc wystepow gwiazd tegorocznej edycji, nie porywajace ale dobre

Dodano po 15 sekundach:

Panie Severusie...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 02-08-2006, 09:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

no fakt, wybitnego głosu nie ma, ale nadrabia własnie urokiem i prezencją na scenie. Fajnie się przy tym bawi a to sie liczy, bo to rock'n'roll a nie opera :)

EDIT: jak dorwałem ją pozniej na zamku tez sie okazała bardzo miła i przyjena, usciskałem ją za dobry koncert :)

nie wiem, dla mnie pare wystepów było całkiem porywających, Riverside albo Deathcamp Project (ta akcja rzucania bielizny była zabawna)..
Back to top
View user's profile Send private message
managarm


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 37
Zodiac: Libra
Joined: 01 Aug 2006
Posts: 89
Location: Poznań

PostPosted: 02-08-2006, 11:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Funker Vogt - myślałem ze będzie o wiele gorzej.. ale było ok

Clan of Xymox - tak sobie było..

VNV - dało najlepszy koncert imho.. świetny kontakt z publicznoscią.. muzycznie nie da sie nic zarzucic.. po prostu zajebiscie wypadli...

TBM - wypadło niezmiernie słabo.. chociaz po obejrzeniu nagrania z jednego z koncertów niczego zachwycającego sie nie spodziewałem

Riverside - mimo iz to nie moje klimaty to koncert podobał mi sie..

Leaves Eyes - to troche poimyłka jak dla mnie była...

De/Vision - moim zdaniem nie było tak najgorzej... całkiem nieźle nawet
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 02-08-2006, 11:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

a teraz o porazkach :-)

dla mnie najwiekszym niepowodzeniem bylo DELIGHT....

podrobka evanescene .... i do tego ten wpanialy kontakt z publika
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
managarm


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 37
Zodiac: Libra
Joined: 01 Aug 2006
Posts: 89
Location: Poznań

PostPosted: 02-08-2006, 11:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

heh.. na tym polu nie mam faworyta... ale rzeczywiście.. kontakt Delight z publicznośćią był żenujący... lepiej już zeby wokalista wogóle sie nie odzywała
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 02-08-2006, 11:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja te lajty i amury olałem z założenia i poszedłem coś zjeśc w tym czasie. Ale to co z kolezanką słyszeliśmy pod zamkiem przekonało nas o tym że to była poprawna decyzja :)


Quote:
TBM - wypadło niezmiernie słabo.. chociaz po obejrzeniu nagrania z jednego z koncertów niczego zachwycającego sie nie spodziewałem


o masakrze mowa? możesz to jakos argumentowac? ludzie się świetnie bawili razem z zespolem, widac było ze kapela ma autentyczną radochę z grania dla nas, a nie odwala robote. Może po prostu nie lubisz ich muzyki?
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 02-08-2006, 11:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Severus wrote:
o masakrze mowa? możesz to jakos argumentowac? ludzie się świetnie bawili razem z zespolem, widac było ze kapela ma autentyczną radochę z grania dla nas, a nie odwala robote. Może po prostu nie lubisz ich muzyki?

to ze ludzie sie swietnie z czyms bawia nie znaczy ze jedt dobre, ludzie sie tez swietnie poniekad bawia przy disco polo ;-) przy mandarynie zreszta tez.

po prostu wokalista miala problemy ze spiewaniem i z tego co widze calkiem sporo osob to zauwazylo.

a to ze na koncercie mozna sie bylo dobrze pobawic, tego nikt nie neguje tutaj.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
managarm


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 37
Zodiac: Libra
Joined: 01 Aug 2006
Posts: 89
Location: Poznań

PostPosted: 02-08-2006, 11:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Severus wrote:
oże po prostu nie lubisz ich muzyki?


lubie.. płyta Violet przypadła mi do gustu... ja nie oceniam muzyki tylko koncertu... który niestety był słaby.. mimo iż było widać ze muzycy bardzo starali się podbić serca publiczności...

..a radoche z grania miało VNV... szczególnie gdy zaczeli rozmawiać o wódce ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 02-08-2006, 11:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

coż co raz bardziej zaluję ze nie widziałem VNV.... nowo poznana kolezanka pociągneła mnie z Zamku i poddałem się ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 02-08-2006, 12:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

zaluj zaluj, chciaz wszystko zalezy co wy tam robiliscie z nowo poznana kolezanka ;p

.............


stwierdzam jednak ze koncertu VNV za nic bym nie oddal ;p
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 02-08-2006, 12:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Severus wrote:
no fakt, wybitnego głosu nie ma, ale nadrabia własnie urokiem i prezencją na scenie.



No urok ma, a jej glos tez mi sie podoba - jest taki "lolitkowaty" :P Ogolnie TBM dali dobry koncert tylko za krotko i za jasno.

Z pozostałych:

Riverside - moze i nie pasuja na CP, ale ja od dawna chcialem ich zobaczyc live, no i wrazenie bardzo pozytywne...

Deathcamp Project - tez od dawna polowalem na ich koncert (niestety na slasku nie graja) - dobry kontakt z publika, dobre wykonanie i damska bielizna latajaca po scenie:D Tez szkoda ze w dzien grali

VNV - nie przepadam az tak bardzo za nimi ale koncert wiadomo wypadl super, tyle ze to chyba zasluga tego ze muzykom bardziej sie podobalo niz publicznosci:P

De/Vision - ok, ale nie porwali... jako ostatnia kapela mogli dac z siebie wiecej

Leaves Eyes - niee, nie trawie takiej myzyki:P

Agressiva 69 - dobrze zaczeli a potem spadl deszcz i trzeba bylo uciekac...

Delight, Batalion - nieee

Funker Vogt - tez sie spodziewalem czegos gorszego, ale to i tak nie dla mnie...

Job Karma - dobry troche traumatyczny koncert, tylko szkoda ze w takim nietypowym miejscu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 02-08-2006, 14:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jedna impreza i całe życie do góry nogami... Było cudownie, bawiłem się jak nigdy. Świetna muzyka, wspaniali ludzie, z pewnością nigdy nie zapomnę tego wydarzenia. Na pewno zawitam na Castle Party w przyszłym roku.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Wrazenia po CP 2006

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group