FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Wrazenia po CP 2006
Goto page « Previous  1, 2, 3
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 05-08-2006, 16:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
ak dla mnie to Job Karma dała zajebisty koncert ale jest to grupa nie na
tego typu festival. Jak dla mnie to wiekszośc ludzi nie czuło klimatu muzyki wrocławskiej grupy!!!

nie zgodze sie tutaj na zachodzie wlasnie na duzych festach graja tez grupy porszuajcace sie wkliamtach ambient , industrial itp. bardzo chcialbym zeby i u nas tak bylo, a mamy wsumie co pokazac.
Mroczek wrote:
TBM dali dobry set ale za krótko grali.

tu tez sie nie zgodze raczej, dobrze rozbawili publike i fajnie wygladaja na scenie , ale koncert co najwyzej poprawny.
Mroczek wrote:
Riverside ok, dobre progresywne granie

to byl swietny koncert, chociaz wlasnie nie na ten festiwal.
Mroczek wrote:
fading colours stęskniłem się za nimi ale w nocy koncert był by lepszy, tzn. bardziej klimatyczny:)

popieram
Mroczek wrote:
clan of xymox - ok. ale mam nadzieje ze organizatorzy pomyślą o innych zespołach na przyszłe edycje CP

zagrali gorzej niz u mnie w lodzi , ale na poziome, chociaz jakos tak nudno ich odebralem.

i tak VNV wymiotlo wszystko
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
sortiariae mulier


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 24
Zodiac: Aries
Joined: 27 Jul 2006
Posts: 5

PostPosted: 05-08-2006, 16:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie byłem w tym roku gdyż uważam że jest to pokaz mody a nie wydarzenie muzyczne, nie przepadam za plastikiem i sztucznością. Szczerze uważam że przystanek woodstock albo Węgorzewo są o wiele wartościowsze.
No teraz możecie mnie linczować.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 05-08-2006, 16:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

sortiariae mulier wrote:
nie byłem w tym roku gdyż uważam że jest to pokaz mody a nie wydarzenie muzyczne, nie przepadam za plastikiem i sztucznością. Szczerze uważam że przystanek woodstock albo Węgorzewo są o wiele wartościowsze.
No teraz możecie mnie linczować.


od razu linczowac... a kto ci zabroni pojechac tam posluchac muzyki ? przeciez to zalezy od ciebie i twojego nastawienia na to co chcesz robic a nie od reszty uczestnikow. Ja ci od siebie powiem ze sie jakos nei integrowalem na rynkach, nie latalalem po imprezach po, za to widzialem wlasciwie wszystko i przesluchalem tez dokladnie . Zalezy od czlowieka, festiwalu nie oceniaj tak bo nie wina imprezy a ludzi i subkultury, a ta ulega niestety degeneracji.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 05-08-2006, 16:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

mialam osobny topik wogóle założyc , ale niech tam..... nie byłam w tym roku , więc i nie mogę się wypowiadać o Cepelii06 , ale bardziej ogólnie mogę ;p; bedąc w UK zauważam jak różna jest ta subkultura tutaj , i ukułam teorię, że w Polsce ewolucja nastepuje na zasadzie wzorowania się na niemczech i tamtejszych 2 festynach w sczzególności (WGT i MLuna) , oczywiscie pod względem ubiorów, makeup'ów i otoczki ble ble :p. Nie ma się co dziwić zresztą ,w koncu niemcy nam najblizej geograficznie.Szkoda ze pod względem zapraszanych gwiazd nie jest podobnie :D
Natomiast moje wrażenia z UK skłaniają mnie ku stwierdzeniu, ze tu wiecej panuje post punkowej atmosfery, glam rocka i "starego " gotyku. Oczywście ludzie tez noszą cyberloksy i mają ponakłuwaną całą twarz ( szczególnie w Slimelight London:P) , ale cyber goth image ( i muzyka ) jest mniej popularna niż gothrock..... takie są moje wrażenia.
Nie twierdzę, ze któryś kierunek jest lepszy , ale w POlsce lekko denerwuje mnie maniera "be all cyber or die". Smiać mi się chce jak widzę osoby nastoletnie, które w ciągu pół roku stały się very true, zrobiły sobie piercingi, fallsy i są very cybergoth.
Mam nadzieję,z e w tym wszytskim liczy się jeszcze muzyka :P
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
sortiariae mulier


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 24
Zodiac: Aries
Joined: 27 Jul 2006
Posts: 5

PostPosted: 05-08-2006, 17:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niewiem czy zauważyłaś ale to był Twój 666 post ; p
Back to top
View user's profile Send private message
managarm


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 37
Zodiac: Libra
Joined: 01 Aug 2006
Posts: 89
Location: Poznań

PostPosted: 05-08-2006, 18:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

poczułem sie tak nie "true" ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 05-08-2006, 20:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
ze tu wiecej panuje post punkowej atmosfery, glam rocka i "starego " gotyku. Oczywście ludzie tez noszą cyberloksy i mają ponakłuwaną całą twarz ( szczególnie w Slimelight London:P) , ale cyber goth image ( i muzyka ) jest mniej popularna niż gothrock...


Ahh zazdroszcze, osobiscie tez bardziej preferuje ten kierunek, chociaz trzeba byc na wszystko otwartym:)

A co do CP to racja - DM party z szafy w hacjendzie to juz tradycja, a w tym roku jeszcze trafila sie wyjatkowo zabawna i przyjazna ekipa do tanczenia:)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 06-08-2006, 17:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:

nie zgodze sie tutaj na zachodzie wlasnie na duzych festach graja tez grupy porszuajcace sie wkliamtach ambient , industrial itp. bardzo chcialbym zeby i u nas tak bylo, a mamy wsumie co pokazac.

ok. zgadzam sie że mamy co pokazać i że taka muzę grają na tego typu festiwalach, sam zreszta jestem fanem job karmy i bardzo sie cieszę że zagrała ale jak widziałem reakcje ludzi tzn że większość ludzi sobie poszła i zwyczajnie nie czuła chyba klimatu koncertu wrocławian. Podobnie było zreszta kilka lat temu na koncercie Arcany w Bolkowie. Jak dla mnie większość ludzi na Castle nie doceniają i po prostu nie znają tego typu dżwięków!!! A jak widziałem jak ludzie sie bawili np. podczas setu Funker Vogta to delikatnie miałem odruchy wymiotne!
Ah zresztą każdy ma inny gust
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 08-08-2006, 10:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
A jak widziałem jak ludzie sie bawili np. podczas setu Funker Vogta to delikatnie miałem odruchy wymiotne!
Ah zresztą każdy ma inny gust

moze cie zaskocze, ale spoznilem sie na funkerow i zaluje bo bylo lepiej duzo niz sie spodziewalem, a nie przepadam za nimi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Matariel


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Aries
Joined: 08 Aug 2006
Posts: 19
Location: Cyberspace

PostPosted: 08-08-2006, 12:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak dla mnie Funker Vogt dał niezły popis, nie ma się do czego przyczepić :]
Zabawa była przednia, wcześniej ich nie słuchałem, teraz polubiłem.

CP pod względem towarzystwa - chyba nie wymaga komentarza :) Pozdrawiam wszystkich! :)
Back to top
View user's profile Send private message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 08-08-2006, 15:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:

moze cie zaskocze, ale spoznilem sie na funkerow i zaluje bo bylo lepiej duzo niz sie spodziewalem, a nie przepadam za nimi.

a ja spodziewałem się że że że koncert może byc dla mnie kiepski. Słyszałem funkera kilka płyt i nigdy za ich muzyka specjanie nie przepadałem, bo i orginalności w niej niewielel... no i to takie bardzo proste, nieskomplikowane granie! Ale nie mówiłem że to dno i nawet z ciekawościa chciałem ich zobaczyć, bo może bym zmienił zdanie o i muzyce itd Nawet nastawienie miałem dosyc pozytywne i całkiem dobry humor ale jak zobaczyłem koncert to mi sie humor popsuł! Dziwiła mnie reakcja ludzi na ich muzyke! Moze potrzebowali takiej lajtowej, prostej muzy by sie troche wyszaleć, sam nie wiem...Ja w kazdym razie w ich muzyce nie odnalazłem nic dla siebie, choć nawet chciałem cos tam fajnego usłyszeć:)
pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vykosh


Offline 

Age: 117
Zodiac: Leo
Joined: 09 Aug 2006
Posts: 1

PostPosted: 09-08-2006, 14:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Funker gra muzyke do potupania - a sporo ludzi wlasnie teaka muzyke lubi i slucha - wlacznie z koncertami. Chyba nawet stanowia wiekszosc :)

VNV jest przereklamowane - sporo ludzi przyjechalo wlasnie dla nich, IMHO - grubasek skaczacy po scenie, 2 kolesi na keyboardach i smieszna perkusja. Nie ma sie czym zachwycac.

Podobal mi sie tBM, deVision, de Facto, CoX, FC.
CP idzie w kierunku festiwali niemieckich - czyli im wiecej eletro i beatow tym lepiej.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-08-2006, 11:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vykosh wrote:
VNV jest przereklamowane - sporo ludzi przyjechalo wlasnie dla nich, IMHO - grubasek skaczacy po scenie, 2 kolesi na keyboardach i smieszna perkusja. Nie ma sie czym zachwycac.

szczerze mowiac ten grubasek nawiazal lepszy kontakt niz jakikolwiek inny zespol w ciagu 2 lat. Pozatym dal swietny koncert. Liczy sie muzyka i show, a byli bezkonkurencyjni, takiemu TBM daleko do nich bardzo bylo, CoX w ogole odwalilo panszczyzne na scenie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 13-08-2006, 13:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak dla mnie to CP mogło zakończyć się fatalnie, gdyż w nocy z piątku na sobotę zabrało mnie pogotowie z podejrzeniem zawału, ale wszystko dobrze się skończyło.

Jeśli chodzi o wrażenia muzyczne to:

Piątek:

eLL i Leszek Rakowski bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, zwłaszcza ten ostatni popisał się wyjątkowo od swojego jarmarcznego grania sprzed roku.
Job Karma - miałem wrażenie, że wszyscy oglądali to co się działo na ekranie niż słuchali muzyki. Dla mnie kiepścizna...

Sobota:

No Name Desire - zaskoczyli mnie całkiem pozytywnie. Sympatyczni, nawaleni jak automaty Czesi spodobali się moim uszom :)

Deathcamp Project - Fajny koncert ale spodziewałem się czegoś więcej. Dobrze, że chłopaków nie zmyło ze sceny. Miło się oglądało.

Później długo, długo nic aż do Funker Vogt - koncert, który zmiażdżył mnie totalnie. Powiem nawet, że przebili swoim show występ Suicide Comando w 2004 roku. Jak dla mnie jest to najlepszy koncert jaki widziałem w mojej 7 letniej historii Castle Party. Tylko w garderobach panowie zachowywali się jak niemyte chamy, ale na scenie odkupili swoje winy.

Clan of Xymox - żenadka, po raz kolejny żenadka...

Niestety kłopoty ze zdrowiem nie pozwoliły mi obejrzeć VNVNation, ale po Funker Vogt to tak średnio żałuję.

Niedziela:

Dust Heaven - chyba z oczywistych względów. Podejrzewam, że tylko żeńska część publiczności słuchała podczas ich koncertu muzyki :)

The Birthday Massacre - najbardziej nieśmiały i spokojny zespół, jaki widziałem na CP, za to na scenie fajne z nich diabołki. Zwłaszcza ta skacząca laseczka z mikrofonem. Spodziewałem się więcej, o wiele więcej...

Riverside - baaardzo pozytywne zaskoczenie. Ten koncercik bardzo przypadł mi do gustu. Coprawda oglądałem go zza sceny, ale za to w towarzystwie Liv Kristine, której również występ Polaków bardzo się podobał.

Leaves Eyes - cieszy mnie ogromnie, że miałem okazję porozmawiać sobie dłuuugo z Liv Kristine, jako z legendą metalowej muzy, z prekursorem tzw. "gothic metalu". Sympatyczna i prostolinijna z niej kobiecina. Ale koncertu jej formacji nie obejrzałem w całości, to muzyka zupełnie nie dla mnie. Powiem tylko, że było bardzo profesjonalnie.

De/Vision - szybko uciekłem, zanim zaczęli grać. Przesympatyczni ludzie, ale muzyka, która robią nie trafia domnie przez żaden otwór.

Sumując:

CP2006 uważam za o niebo lepsze od poprzedniego, ale nadal daleko mu do szczytu potęgi, jaki moim zdaniem przypadł w 2003 roku. Ciesze się też, że poznałem osobiście kilka osób z Portalu. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że zobaczymy się za rok w większym gronie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 13-08-2006, 22:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst wrote:
Jak dla mnie to CP mogło zakończyć się fatalnie, gdyż w nocy z piątku na sobotę zabrało mnie pogotowie z podejrzeniem zawału, ale wszystko dobrze się skończyło.

O kurde! Jak to?!!! Przynajmniej wszystko dobrze się skończyło... :/

Myst wrote:
Job Karma - miałem wrażenie, że wszyscy oglądali to co się działo na ekranie niż słuchali muzyki.

Przy tym występie wizualizacje były raczej, ten tego, ważne i powiązane z muzą. I kiedy ludzie je tak oglądali, to po czym odróżnić czy słuchali muzyki, czy nie? ;-P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Wrazenia po CP 2006

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group