FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Giertychowa Super-Szkoła
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  

Czy przy obecnym rzadzie dzieci z gimnazjum/liceum będą:
Analfabetami
36%
 36%  [ 7 ]
Burakami
42%
 42%  [ 8 ]
Mamutami
5%
 5%  [ 1 ]
Klerykałami
0%
 0%  [ 0 ]
Członkamni MW
0%
 0%  [ 0 ]
Pokoleniem JP2.v1
15%
 15%  [ 3 ]
Total Votes : 19

Author Message
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 03-11-2006, 21:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak gadamy, że jest źle, niedobrze, że minister edukacji do buc etc a nic z tego nie wynika. Niestety. Tak na moje nie warto krzyczeć i sobie gardła zdzierać... Niektórzy z tego forum już siedzą na zachodzie. Pewnie znajdzie sie tam jeszcze troche miejsca i dla nas. Ja w każdym razie po skończeniu studiów wyjeżdżam, a tu to sie może dziać co chce....
Komórek w szkole nie wolno mieć?
Prosze uprzejmie.
Trzeba dzwonić z sekretariatu? Niech się sekretariat martwi.I płaci.
Nie ma ewolucji? Z tym się akurat zgadzam. Wielki Makaron z Dwoma Pulpetami podrzucił skamieniałości by wystawić nas na próbę. Smok wawelski to potwierdzi.
Ja już w szkole Pana ministra się uczyć nie będę.
Back to top
View user's profile Send private message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 03-11-2006, 23:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zgadzam się, POlacy ponarzekają , pośmieją się, wyszydzą, ale to na tyle. Pan G i tak będzie sobie coś tam ustalał, jakieś nowe obostrzenia ogłaszał, słowa słowa słowa......a szkoła dalej będzie taka sama.

Dobrze ze juz nie chodzę do szkoły. Dobrze wogóle ze chwilowo mnie nie ma w kraju.......
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 04-11-2006, 15:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

A mnie najbardziej dziwi ze PiSowi uroslo ostatnio poparcie o 5%.
Tragedia!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 04-11-2006, 16:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

a mnie nie dziwi, jak sie przyjrzysz dokladniej to platforma nie jest wyrazista partia, ja nie widze ich pomyslow, jedyne co za nimi przemawia to to ze nie probuja robic rewolucji moralnej i wpychac sie z buciorami w moje prywatne zycie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Mevista


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 22 Oct 2006
Posts: 20
Location: Lublin

PostPosted: 04-11-2006, 17:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
jedyne co za nimi przemawia to to ze nie probuja robic rewolucji moralnej i wpychac sie z buciorami w moje prywatne zycie.


Jesteś pewien..??
Ostanio przeczytałam, na szczęście okazało się to kolejną bzdurą wymyśloną przez naszych polityków, iż małżeństwa bezdzietne mają zostać opodatkowane na rzecz rodzin wielodzietnych {paranoikus idiotus}

Osobiście cieszę się że Giertychowska szkoła omineła mnie dużym łukiem. Normalna stara matura, takie same egzaminy na studia.
Dziś zapoznałam się z planem i jego punktami dotyczącego postępowania z "niegrzecznymi" uczniami w gimnazjach. Niczym się nie różni od regulaminu z czasów mojej podstawówki bądź liceum. Szkoda że do jakiego kolwiek zainteresowania się sprawą szkoły potrzebna była niepotrzebna śmierć młodej dziewczyny.
A tak na marginesie.. dlaczego człowiek który cały czas propaguje wielodzietność w rodzinach, sam ma tylko jedno ??
Back to top
View user's profile Send private message
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 04-11-2006, 21:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:

A mnie najbardziej dziwi ze PiSowi uroslo ostatnio poparcie o 5%.


A to nie były czasem sądaże z mediów publicznych /TVP1/TVP2/ ;>


Gdzie rzadzi Wildstein....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 04-11-2006, 21:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mevista wrote:
Ostanio przeczytałam, na szczęście okazało się to kolejną bzdurą wymyśloną przez naszych polityków, iż małżeństwa bezdzietne mają zostać opodatkowane na rzecz rodzin wielodzietnych {paranoikus idiotus}


No ale tego chciała pani z Ligi Rodzin, bodajze rzecznik praw dziecka czy jakos tak (posłanka LPR w każdym razie) , a nie z PO......

Mevista wrote:
Dziś zapoznałam się z planem i jego punktami dotyczącego postępowania z "niegrzecznymi" uczniami w gimnazjach. Niczym się nie różni od regulaminu z czasów mojej podstawówki bądź liceum


Dokładnie, nic strasznego ani rewolucyjnego minister nie ogłosił, nie wiem o co tak się ludzie indyczą......
Mevista wrote:
Szkoda że do jakiego kolwiek zainteresowania się sprawą szkoły potrzebna była niepotrzebna śmierć młodej dziewczyny.


bo u nas tak zawsze skrajnie jest......albo nic , albo wielkie pospolite ruszenie , dużo gadania , mało działania..... Najsmutniejsze,z e i tak to nic nie da, surowsze kontrole, więcej kamer i to będzie na tyle. Nie ma inicjatywy społeczniej, ani społeczeństwa obywatelskiego, odgórne dekrety władzy niewiele załatwią....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 05-11-2006, 17:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:

bo u nas tak zawsze skrajnie jest......albo nic , albo wielkie pospolite ruszenie , dużo gadania , mało działania....


Zgadzam się. Podobnie było po zawaleniu się hali MTK. Od razu pojawiły się wzmożone kontrole itd. Taka sama sytuacja miała też miejsce po tym jak jakieś dziecko zginęło przygniecione zjeżdżalnią na placu zabaw. Co te instytucje i ci ludzie robili przed tymi tragediami i za co brali pieniądze?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Mevista


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 22 Oct 2006
Posts: 20
Location: Lublin

PostPosted: 05-11-2006, 21:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Athe wrote:
Podobnie było po zawaleniu się hali MTK. Od razu pojawiły się wzmożone kontrole itd. Taka sama sytuacja miała też miejsce po tym jak jakieś dziecko zginęło przygniecione zjeżdżalnią na placu zabaw. Co te instytucje i ci ludzie robili przed tymi tragediami i za co brali pieniądze?


Siedzieli pierdzieli w stołki i brali kapuche...

Ostatnio mam niezły ubaw gdy ogladam wiadomości względem R.G. który to porwał się na zwalczanie używania telefonów komórkowych w szkole.
Tak się zastanawima czy historia się nie powtarza z przed kilku lat kiedy to komórki stawały się coraz popularniejsze ??
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 05-11-2006, 22:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ostatnio mam niezły ubaw gdy ogladam wiadomości względem R.G. który to porwał się na zwalczanie używania telefonów komórkowych w szkole.

akurat to jest calkiem niezlym pomyslem, telefon w szkole powinien sluzyc do dzwonienia w czasie potrzeby i tyle. jak dla mnie komorki powinny byc wylaczane na lekcjach przynajmniej.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 06-11-2006, 13:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zgadzam się chociaż akurat to czy telefon pozostaje wyłączony, bądź przynajmniej wyciszony, podczas lekcji zależy moim zdaniem od dobrego wychowania. Ważniejsze, że okazja czyni złodzieja więc chyba lepiej, żeby dzieciaki nie kłuły w oczy bajeranckimi telefonami bo mogą je bardzo szybko stracić, a przy okazji jeszcze oberwać.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Piottr


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 50
Zodiac: Aquarius
Joined: 09 Oct 2006
Posts: 124
Location: Warszawa

PostPosted: 06-11-2006, 14:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak ja chodziłem do szkoły, to nie było komórek. Komorka jest dziecku w szkole do niczego nie potrzebna...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lady mcbeth


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Scorpio
Joined: 10 Apr 2006
Posts: 41

PostPosted: 07-11-2006, 13:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

pisałam już kiedyś że polityka i oferty edukacyjne "pięknego romana" przypominaja mi teledysk "the wall" pink floyd

on dąży do tego by armia grzecznych dzieci i młoteczków w grzecznych mundurkach wskakiwała grzecznie do wielkiej maszynki do mięsa tworząc (lepszą???) przyszłość naszego narodu

wogóle on mnie bulwersuje raz nawet złamałam prawo Godwina bo mnie ogólnie rzecz biorąc wkurza (tzn Romek nie prawo Godwina) :P

ale cóż ciesze sie że jestem na studiach i jego gadanie mogę sobie puścić mimo uszu mnie to nie dotyczy (nio przynajmniej nie w takim zakresie jak maturzystow i inne ofiary Romka)
Back to top
View user's profile Send private message
:scheuermann:


Offline 



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 111
Location: :stettin:

PostPosted: 07-11-2006, 16:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

...mieszkam obok gimnazjum i gdyby zależało to ode mnie to bym im jeszcze kary fizyczne wprowadził;)... a pomysł z zakazem przynoszenia telefonów komórkowych uważam za bardzo dobry... dzieciaki już się buntują - "a kto mi sprawdzi czy mam komórkę czy nie?!" - bo nie wiedzą, że chodzi przede wszystkim o to, aby nie nagrywać nikogo bez jego zgody (co jest prawnie zabronione z tego co mi wiadomo)... po ostatnich tragediach nie można było nadal nic nie robić, więc muszą coś wymyślić i stałoby się tak niezależnie od tego kto siedziałby na stołku ministra edukacji... "przepuścić przez maszynkę" i na siłę zmienić nikogo się nie da, a trochę dyscypliny obecnie się przyda;)... choć z drugiej strony powszechnie wiadomo, że odpowiedzialność za wychowanie i późniejsze jego konsekwencje w formie zachowania dziecka, ponoszą rodzice... pomimo pierdolenia o wychowywaniu przez szkołę (czy ktokolwiek nauczył się w szkole kultury?!:D)...

...na szczęście również jestem studentem, więc mogę mieć i mam wymysły pana Giertycha, jak i samą jego osobę głęboko w dupie (w przenośni oczywiście;))... no chyba, że i dla studiujących coś wymyślą, bo w końcu kiedyś ta patologiczna młodzież też może sięgnąć po wyższe wykształcenie;)...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 07-11-2006, 17:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
pisałam już kiedyś że polityka i oferty edukacyjne "pięknego romana" przypominaja mi teledysk "the wall" pink floyd

on dąży do tego by armia grzecznych dzieci i młoteczków w grzecznych mundurkach wskakiwała grzecznie do wielkiej maszynki do mięsa tworząc (lepszą???) przyszłość naszego narodu

dzisiaj przeczytalem o wprowadzeniu mundurkow do szkol , i uwazam ze to zajebisty pomysl, a juz na pewno nikomu sie krzyda od tego nie stanie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Giertychowa Super-Szkoła

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group