FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » calkowita zmiana portalu
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 08-08-2006, 13:03    Post subject: calkowita zmiana portalu Quote selected Reply with quote

Poniewaz przymierzam sie do zmiany wszystkiego na nowe autorskie rozwiazanie, ( mamy juz duzo portali ktore wygladaja tak sami i tak samo dzialaja), chcialbym wieciec co chcieliibyscie otrzymac w nowej odslonie portalu ? co jest teraz niepotrzebne itp.

pierwsza zmiana bya zmiana serwera :P

mysle o wbudowaniu jakiegos unikalnego zarzadzania profilem , bardziej zblizonego do last.fm czy myspace.

pelnej integracji z forum, napisaniu forum od nowa bez zbednych bajerkow, to samo z galeria, zupelnie przemodeluje dzial imprezy bo nie byl przemyslany tak naprawde i srednio wygodny jest, dodam modul do obslugi i dodawania tekstow utworow, sadze ze nastapi tez rodzial od typowego FORUM i materialow portalowych. myslalem o wprowadzeniu jakich elementow rpg, czegos w stylu takim ze wasz profil bylby wasza cyfrowa reprezentacja i zeby to jak sie rozwijacie mialo jakis posredni wplyw na wasza interakcje z portalem. wprowadze powiazane materialy , czyli jak cos czytacie to powinny sie wam automatycznie wyswietlic informacje zaklasyfikowane przez oprogramowanie jako podobne.

jako ze pisze wszystko sam , jestem mysle ze w stanie zrealizowac wiekszosc waszych pomyslow. Chcialbym stworzyc cos mocno unikalnego czego jeszcze u nas nie bylo. Wiec licze na wasza pomoc, zebyscie pisali co wam sie podoba, co nie, co podpatrzyliscie na innych serwisach ( nie wazne czy to onet czzy vampirefreaks), jesli macie jakies pomysly to piszcie, propozycje nowych dzialow czy pomocy oczywiscie tez beda mile widziane. uwagi co do dzialania portalu teraz, grafiki i przyjaznosci uzytkownikowi tez beda bardzo mile widziane.

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:

jedna z reczy ktore na pewno wprowadze bedzie mozliwosc latwego i wygodnego nadsylania informacji przez uzytkownikow, a do imprez bedzie mozna samemu miec dostep do edycji dzieki specjalnym kodom ktore otrzymacje po zgloszeniu imprezy. chcialbym stworzyc cos co samo sie bedzie rozwijac oraz w taki sposob dzialac zebyscie nie musieli sie prosic redaktorow i moderatorow o ewentualne poprawki waszych dzialan itp.


Last edited by Ergo on 03-02-2007, 12:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 11-08-2006, 17:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

ni c ? zadnych komentarzy ? a potem znowu beda placze ze tylko w 1024 chodzi czy cos....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 11-08-2006, 20:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

No mi sie podoba:) Co to pomyslow to moze jakas wieksza integracja z last.fm albo cos podobnego?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 11-08-2006, 20:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie da sie zintegrowac tego z last.fm raczej, bez ryzyka bycia banowanym, ale cos pomysle.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 12-08-2006, 12:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
ni c ? zadnych komentarzy ? a potem znowu beda placze ze tylko w 1024 chodzi czy cos....

Wszyscy bezgranicznie ufamy geniuszowi naszego administratora. ]:->
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-08-2006, 13:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

nienawidze was :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 13-08-2006, 14:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tam nie mam zastrzeżeń , uważam ze TY Ergo wiesz najlepiej co należy zmienić, ogladałam wiele róznych stron portali ostatnio i nie zauważyłam aby któraś miała coś tak ekstra fajnego , innego od reszty , co by mnie zachwyciło.
Pomysł z profilami mi się podoba , byle nie tak rozbudowany jak na myspace , gdzie ilość zdjątek i obrazków daleko przekracza treści u większości użytkowników.
W rpg ni e grywam więc nie mogę się wypowiedzieć, nie za bardzo pojmuję... bedziemy sobie dodawać punkty +2 za ładność i odwagę ;P ;P ;P....?

Lubiałam dodatek pt: Aktualnie słucha:....., często sięgałam po nowe rzeczy stamtąd, więc chciałabym by wrócił.:D

Moduł pt teksty utworów osobiscie uważam za zbędny, teksty mozna znależć wpisując na goglach <zespół> lyrics i raczej korzystam z tej wersji.

To tyle na chwilę obecną , jak cos sobie przypomnę lub zobaczę to dam znać :D
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-08-2006, 15:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Moduł pt teksty utworów osobiscie uważam za zbędny, teksty mozna znależć wpisując na goglach <zespół> lyrics i raczej korzystam z tej wersji.

wiem ze sporo osob z tego korzysta wiec nie planuje zdjac, za to dostosuje tak aby bylo DUZO przystepniejsze i latwo aktualizowalne. pozatym nie uwazasz ze lepiej miec wszystko pod reka ?
Aaricia_de_Goth wrote:

Lubiałam dodatek pt: Aktualnie słucha:....., często sięgałam po nowe rzeczy stamtąd, więc chciałabym by wrócił.:D

wroci, postaci info dodatkowego w profilach
Aaricia_de_Goth wrote:
W rpg ni e grywam więc nie mogę się wypowiedzieć, nie za bardzo pojmuję... bedziemy sobie dodawać punkty +2 za ładność i odwagę ;P ;P

nad tym to ja sie bardzo zastnawiam i porzadnie musze przemyslec. na pewno jesli to w ogole wprowadze postac by rosla w sile w miare aktywnosci portalu przy czym, nie chodzilo by tu o nabijanie postow tylko o faktyczna pomoc.
Aaricia_de_Goth wrote:
Pomysł z profilami mi się podoba , byle nie tak rozbudowany jak na myspace , gdzie ilość zdjątek i obrazków daleko przekracza treści u większości użytkowników.

nie, to bedzie cos innego i nie bedzie mozna z tego smietnika zrobic.
Aaricia_de_Goth wrote:
nie zauważyłam aby któraś miała coś tak ekstra fajnego , innego od reszty , co by mnie zachwyciło.

to pomysl, moze wlasnie u nas sie cos takiego wymysli i stworzy

Dodano po 26 minutach 48 sekundach:

mysle tez o wprowadzeniu , czegos takiego jak przyjaciele i wrogowie, np. nie beda widoczne na forum posty oznaczone jako wrogiej osoby. Bardzo przemodeluje nowa galerie, bede staralsie zeby byla prosta i przyjazna w obsludze.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 13-08-2006, 17:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
np. nie beda widoczne na forum posty oznaczone jako wrogiej osoby.


Nie wiem jak to planujesz rozwiazac, bo w przypadku dlugich dyskusji takiej osobie posiadajcej kilku wrogow beda wyswietlaly sie niekompletne wypowiedzi na dany temat.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-08-2006, 17:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

to znaczy ze bedzie tekst "kliknij zeby pokazac tekst tej osoby", i tam gdzie sobie nacisniesz od razu ci sie pojawi tekst ( bez przeladowania strony oczywiscie ).

Dodano po 50 minutach 13 sekundach:

chciaz ja wiem czy to jest potrzebne ? na razie nie ma jakich awantur wiekszych u nas...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 13-08-2006, 18:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
chciaz ja wiem czy to jest potrzebne ? na razie nie ma jakich awantur wiekszych u nas...


No wlasnie, nikt tu wrogow nie ma. A jak ktos sie zacznie rzucac to moze interweniowac moderator:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-08-2006, 18:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

chyba pozostanie tylko takie cos, ze bedzie ozna sobie w profilu ustawic kto jest przyjacielem a kto wrogiem, i przyjaciele sie beda pojawiali po prawej stronie jesli beda zalogowani ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
managarm


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 37
Zodiac: Libra
Joined: 01 Aug 2006
Posts: 89
Location: Poznań

PostPosted: 13-08-2006, 20:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

a potem dojdzie moduł że z wrogiem będzie można się na ustawke umówić :>

a tak na serio to pomysł z rpg ciekawy... chętnie bym go w akcji zobaczył
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-08-2006, 20:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

wlasnie chodzi o to zeby moc sobie ustawke zrobic dzieki temu rpg ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 13-08-2006, 22:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

aaaaaaaa no , po to to rpg :P teraz rozumiem:P:P

co do tekstów- jeśli osoby korzystają to oczywiscie powinno zostać, ja nie korzystam, stąd napisałam......

pomysł z przyjaciółmi jest doskonały, wrogowie-eeeeeee po co...... jak powiedziano , ni e ma tu awantur , jak bedą to taki osobnik dostanie osobiste ostrzezenie :D. chyba starczy :D ( n a poczatek) , nie idżmy w stronę wiadomego portalu...... wystarczy że na imprezach w reality tworzą się kliki i towarzystwa....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next »
Forum Index » Rozmowy » calkowita zmiana portalu

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group