FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Pójdziesz do piekła jak już umrzesz!
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 25-01-2007, 19:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

tristancandance wrote:

A kiedy na studia się wybierasz i do którego miasta? ;)


Ho, ho. Mój Drogi, zostało mi jeszcze bardzo dużo czasu, więc rzadko o tym myślę. ; )
Back to top
View user's profile Send private message
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 25-01-2007, 19:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Comtesse wrote:
Ho, ho. Mój Drogi, zostało mi jeszcze bardzo dużo czasu, więc rzadko o tym myślę. ; )


Kurde mi to się bardzo spieszyło na studia - nie tylko żeby grzeszyć;) po prostu żeby się z mojego miasta wyrwać. Ale - żeby było na temat - to w piekle powinienem być już dawno za te pierwsze 2 lata studiów;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 25-01-2007, 19:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

A co takiego robiłeś, że w piekle powinieneś już być, hmm...? ; >
Back to top
View user's profile Send private message
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 25-01-2007, 20:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Comtesse wrote:
co takiego robiłeś, że w piekle powinieneś już być, hmm...? ; >


Uchuchuch...;)
Trochę tego było. Generalnie rozrabianie - chyba juz cos tam wspomnialem wyzej, a w dużym skrócie: "prochy"+"niemoralne prowadzenie się;)"+"olewanie studiów"(na szczęscie mnie nie wyrzucili)+"bijatyki też (łatwo mnie sprowokować;)"
Błędy młodości, ot co. Ja tam żałuję (szczgólnie kasy i zdrowia).
Z drugiej strony jakieś tam doświadzczenia wyciągnąłem mądre, a zresztą nie mam się czego wstydzić bo raczej to wszystko się skupiało na mnie a nie na innych. Teraz jest już wszystko "si", ale "pierdolnięcie" mi jeszcze zostało i raz na jakiś czas się zabawię ostro...

Dodano po 5 minutach 57 sekundach:

Poza tym zadziorny jestem, niektórzy mówią że agresywny (kurna walcze z tym!!!). Zbuntowany jak cholera, przekorny. To nie tyle wady nawet - co bardziej grzechy właśnie, bo albo w kłopoty się wpędzam ciągłą walką i rywalizacją (nawet jak wygrywam;) szczególnie wtedy;))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adorfine


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Jun 2006
Posts: 121
Location: że znowu

PostPosted: 25-01-2007, 20:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

tristancandance wrote:
w piekle powinienem być już dawno za te pierwsze 2 lata studiów;)

Kiedy to przeczytałam przypomniał mi się dialog jaki miał miejsce u mnie na uczelni, podczas egzaminu z anglika:
Wykładowca (kobieta) do jednego studenta: Jak pan może tak bezczelnie ściągać? Być tak nie fair w stosunku do innych studentów? Czy pan nie ma żadnego kręgosługu moralnego?
Student (siedział w ostatnim rzędzie więc pewnie nie usłyszał): Słucham?
Wykładowca: No właśnie o tym mówiłam...
;D

Taki mały offtop ale mam nadzieję, że wybaczycie :P
Back to top
View user's profile Send private message
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 25-01-2007, 20:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ej no, kręgosłup moralny to akurat mam;))) Serio. Tyle że rozrabiaka jestem;)
Heh, ściąganie - to tylko raz sie przytrafiło w życiu - na maturze z francuskiego, ale musiałem bo bym nie zdał, więc nie żałuje, zresztą tylko raz. Jakoś tak poza tym to ściągać nie musiałem, raczej ode mnie wszyscy zrzynali...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adorfine


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Jun 2006
Posts: 121
Location: że znowu

PostPosted: 25-01-2007, 20:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

tristancandance wrote:
Tyle że rozrabiaka jestem;)

Ja to u siebie nazywam "temperamentem" lub też "wysoko rozwiniętym poczuciem honoru/godności" :P. Ogólnie rzecz biorąc mimo tego, że ważę 43 kg i jestem raczej małą (niską też) dziewczynką, kłopoty jakoś same się mnie czepiają...
Back to top
View user's profile Send private message
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 25-01-2007, 21:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Agresywna to ja też jestem, zazwyczaj wtedy, kiedy nie powinnam... Nienawidzę, gdy ktoś mi coś wmawia i narzuca, tudzież odmawia i tępi za 'pewne zachowania', więc wtedy staję się niedobra i pluję jadem. Zresztą by za chwilę rzygać cukrem, ale to już z powodu mojego egoizmu. 'Jesli będziesz dobry dla innych, to oni się odwdzięczą.' Fakt, egoizm to moja najgorsza wada, ale jakoś trudno mi się jej pozbyć. A nawet ją lubię czasem. O.o

Uuu, matura z francuskiego, Panie Tristanie...? Wspaniale, wspaniale. Uwielbiam ten język, ale jakoś trudno mi wchodzi do głowy. Może dlatego, że jestem leń i uczyć się nie lubię. : ) Moja kolejna wada...
Back to top
View user's profile Send private message
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 25-01-2007, 21:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Comtesse wrote:
'Jesli będziesz dobry dla innych, to oni się odwdzięczą.'


Sie sprawdza na dłuższą metę. Na szczęście;) Wypróbowałem.

Comtesse wrote:
Może dlatego, że jestem leń i uczyć się nie lubię. : ) Moja kolejna wada...


No podobno lenistwo to też grzech. Ciekawe, czyżby w niebie się pracowało? To ja jednak wolę reinkarnację...

A co do egoizmu... Na tym forum sami tacy (ja też). Uuu. Zaraz mi ktoś dowali żebym za siebie mówił;))). Druga częsta wada na forum (moja też cholera;) - się wściekamy jak ktoś nas krytykuje (w koncu publicznie)...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 26-01-2007, 11:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tam nikomu nie dowalę za egoistóów, za to mogę dowalić za off-topiki ;)

Postarajcie trzymac się tematu, ok?
Back to top
View user's profile Send private message
tuchna


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Gemini
Joined: 16 Jun 2004
Posts: 96
Location: Kraków

PostPosted: 26-01-2007, 20:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak bym mała możliwości cofnąć czas...jak bym wogóle miała czas, dorzuciłabym do swojego życia wiele rzeczy. W przypadku cofnięcia czasu i zmian to przedewszystkim chcialabym urodzić się wcześniej i gdzie indziej (kaczoland zdecydowanie mi nie odpowiada)
Jeśli chodzi o żałowanie to załuje, że nie mam/nie miałam na wszystko co bym chciała czasu. :
ahenathon wrote:
t;]Ja nigdy niczego nie żałuję bo szkoda życia. Zadręczają się tylko słabi ludzie. Oczywiście kilka rzeczy zrobiłbym inaczej ale to przeszłość a ona jest tylko dla starych ludzi , którzy czekają na śmierć.

1. Fakt - zycia na zadręczanie szkoda
2. Zycie nauczyło mnie że to ludzie słabi mają przewage (bycie zbyt silnym psychicznie, mieć zbyt mocny charakter i kręgosłup to przeklęcie ludzi silnych)
3. Ludzie starzy nie czekają na śmierc, on żyją, a my się życia uczymy.
[nie mowie tu o moherach, ciotkach co biją lasklami ludzi w autobusie, itp - oni jednak się nie nauczyli]


Wnioskowanie to podstawa, a doświadczenia to podstawa do wyciągania i budowania wniosków :] Poza tym w życiu najpiękniejsze jest mnogość, rożnorodnośc doświadczeń

tristancandance wrote:
Prawie każdy spylał czasem, ja raz na 2 tyg uciekłem (ale to było prawie 10 lat temu;). Akurat tego żałuję;)))
Ale że z lekcji uciekałem to nie żałuję - to było z miłości do gry w karty (mnóstwo wygrywałem swego czasu;)
Generalnie okres "buntowniczy" raczej dobrze wspominam i niczego komletnie z niego nie żałuję, za to ten późniejszy, "studencki", to już same grzechy;)


tjja skakanie przez okno i tym podobne ;] wiek młodzienczy, buntowniczy, wiek największej ilości pomylek, grzeszków, a jednak to najpiekniejszy czas w życiu człowieka :) (ech stare dobre czasy:)
moje życie studenckie skończyło sie na pierwszym roku, następny rok to cykl Syzyfa :(miejmy nadzieje ze wróci się prawdziwe spontaniczne życie, gdzie w czasie imprez, picia itp człowiek nie musi myśleć o obowiązkach szarej rzeczywistości)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Skype Name
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 26-01-2007, 21:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

tuchna wrote:
JZycie nauczyło mnie że to ludzie słabi mają przewage (bycie zbyt silnym psychicznie, mieć zbyt mocny charakter i kręgosłup to przeklęcie ludzi silnych)

Dlaczego jest to przekleństwo? Ludzis silni psychicznie, pewni siebie mają odwagę by ryzykować, by iść dalej do przodu. Głównie tacy zdobywają szczyty.
Back to top
View user's profile Send private message
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 26-01-2007, 23:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Comtesse wrote:
Ludzis silni psychicznie, pewni siebie mają odwagę by ryzykować, by iść dalej do przodu. Głównie tacy zdobywają szczyty.


Oj Hrabino... Ty sobie na pewno dasz radę w życiu. Silne psychicznie kobiety - czasem mam wrażenie że jest ich coraz mniej (żeby nie było - to samo z mężczyznami).
Jakoś nie obracam się w towarzystwie "dołersów" a mimo wszystko coraz częściej spotykam ludzi którzy są "poranieni" czy "poturbowani" przez los.
Czasem sam nie wiem czy im pomagać bezintersownie (jak podpowiada mężne serce) czy uciekać gdzie pieprz rośnie (jak podpowiada wygodnicki umysł). Ale chyba jednak to pierwsze... Bo jeśli tego nie bedziemy robić to zagubią się - samemu przecież cholernie ciężko sobie poradzić nawet jak jest się silnym.

Tak trzymać Comtesso;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 26-01-2007, 23:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

tuchna wrote:
przedewszystkim chcialabym urodzić się wcześniej i gdzie indziej (kaczoland zdecydowanie mi nie odpowiada)


Uważam, że bardzo przesadzasz - żyjesz pośród 10% ludzi, którzy posiadają 90% bogactwa, w kraju, który jest wśród 30 najbogatszych na świecie (jak na 190 to niezły wynik), gdzie jest demokracja i nikt nie wpadł na pomysł, że masz chodzić w czarczafie czy być obrzezana w wieku dziewczęcym.

Myślę, że jak na ślepy traf to nie masz co narzekać ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 26-01-2007, 23:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, zdarza mi się upadać. Ale świat do odważnych należy, więc wstaję na nogi. A im bardziej mnie ktoś krytykuje, tudzież potępia, tym bardziej chce mi się żyć.


A Gothycka Mucha ma rację. Trzeba cieszyć się z tego, co się ma. ;))
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Pójdziesz do piekła jak już umrzesz!

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group