FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Odnośnie Portalu » Kalendarium na darknation
Goto page 1, 2  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 17-04-2007, 09:57    Post subject: Kalendarium na darknation Quote selected Reply with quote

Kochani, mam do was gorącą prośbę

abyście odwiedzili kalendarium i jesli macie wolną chwilę pododawali imprezy z waszych miast a które wpisują się w formułe portalu ( czyli imprez metalowych nie dodajemy ).

trzeba troszkę bardziej zadbać o ten dział także liczę na waszą pomoc

tutaj link pod którym możecie dodawać imprezy i wydarzenia:

http://darknation.eu/events.php?setlang=pl&action=add

imprezy nastepnie sa przegladane i zatwierdzane przez moderatorow :]

dzieki serdeczne


Last edited by Ergo on 18-09-2007, 11:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 04-06-2007, 22:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo, wiem, że chcesz stricte gotyckiego portalu (I taki jest), ale metal zazębia się z gotykiem (w pewien nieodłączny sposób - jest wielu ludzi słuchających i gotyku i metalu).
Może nie warto rozdzielać chociaż imprez na gotyckie i metalowe (to propozycja). Za dużo już takich podziałów, a przez tyle lat od istnienia CS poźniej DN, to się tu zrobiła prawie rodzinna atmosfera ;>.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 05-06-2007, 07:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm.... no to jest pomysl , porzy budowie nowego kalendarium przemysle to jeszcze i chyba sprobuje to jakos wprowadzic w zycie
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 05-06-2007, 15:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

DeadMoon^ wrote:
Ergo, wiem, że chcesz stricte gotyckiego portalu (I taki jest),
Wybaczcie ale ja udzielam sia na DN coś od roku czasu i ani przez chwile nie przeszła mi myśl że jest on portalem "stricte gotyckim"!!! Rozumiem że może Admin ma taki zamysł, ale póki co to ja takowym bym go nie nazwał. Na jakiej podstawie tak twierdzisz DeadMoon bo ja jakoś tego kompletnie nie widze? :-)


DeadMoon^ wrote:
ale metal zazębia się z gotykiem (w pewien nieodłączny sposób - jest wielu ludzi słuchających i gotyku i metalu).
Nie zgadzam się z tobą! Chyba że masz na myśli pewne stricte zospoły gotyckie typu Cradle Of Filth :-) Stricte gotyckie zespoły mają z metalem gówno wspólnego!


DeadMoon^ wrote:
Może nie warto rozdzielać chociaż imprez na gotyckie i metalowe (to propozycja). Za dużo już takich podziałów, a przez tyle lat od istnienia CS poźniej DN, to się tu zrobiła prawie rodzinna atmosfera ;>.

Ja jestem przeciwny temu! Wiesz idąc tym tropem to może zrobic kolendarium hip hopowe. Wtedy na pewno odwiedzin było by znacznie więcej!

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:

Ergo wrote:
hmm.... no to jest pomysl , porzy budowie nowego kalendarium przemysle to jeszcze i chyba sprobuje to jakos wprowadzic w zycie
Ergo przemyśl to dobrze...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 05-06-2007, 18:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

spokojnie panowie ;-) sprawa jest do przemyslenia i do obgadania przy piwie na cp ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 05-06-2007, 20:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
Wybaczcie ale ja udzielam sia na DN coś od roku czasu i ani przez chwile nie przeszła mi myśl że jest on portalem "stricte gotyckim"!!! Rozumiem że może Admin ma taki zamysł, ale póki co to ja takowym bym go nie nazwał. Na jakiej podstawie tak twierdzisz DeadMoon bo ja jakoś tego kompletnie nie widze? :-)

A na takiej, że ty się udzielasz lat 1 a ja juz kilka. I z tego powodu nie wiesz jak tu było właśnie te kilka temu nawet jeszcze za czasów CS (kto jeszcze pamięta co to, to dobrze). Poza tym Ergo zdecydował się na portal GOTYCKI a nie GOTYCKO-METALOWY, taką miał wizję i wcielił ją w życie ;>

Ergo wrote:
spokojnie panowie ;-) sprawa jest do przemyslenia i do obgadania przy piwie na cp ;-)


A bedzie ku temu okazja. ;>. Postaram sie o łódź zahaczyć wcześniej. Jak za starych dobrych czasów.

Mroczek wrote:
Nie zgadzam się z tobą! Chyba że masz na myśli pewne stricte zospoły gotyckie typu Cradle Of Filth :-) Stricte gotyckie zespoły mają z metalem gówno wspólnego!


Chłopcze nie o to mi idzie. Na przykład na ilu Castle Party dotąd byłeś? Na żadnym? Jacy ludzie się tam mieszają. Mi nie idzie o style muzyczne.


Mroczek wrote:
Ja jestem przeciwny temu! Wiesz idąc tym tropem to może zrobic kolendarium hip hopowe. Wtedy na pewno odwiedzin było by znacznie więcej!


Przyjąłem do wiadomości, że jesteś przeciwny. Nawet to zaakceptowałem (nie było trudno). A kalendrium hip hopowe jak chcesz to rób jeśli lubisz, byle bym ja go nie widział.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 05-06-2007, 20:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

wyluzujcie ;-)

sprawa imprez i w ogole metalu jest dosyc drazliwa i mamy niezbyt dobre wspomnienia. zreszta to wszystko jest do rozwazenia ;-)

od siebie tylko moge powiedziec ze zdecydowana wiekszosc redakcji jest przeciwko metalowi na portalu ( mimo ze prywatni tez sluchaja).

takie sprawy najchetniej bym na zywo obgadal ;-) deadmoon bedziesz na CP w koncu ?

najwyzej z mroczkiem rozstrzygniecie na piesci a ja popatrze ;-)

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:

co do portalu czy jest "gotycki" czy nie gotycki , to pamietajmy ze wszystko ewoluuje i nie starajmy sie zaklasyfikowac, w tej chwili to chyba jest zdecydowanie bardzoej elektro industrialowym tworem na moje oko ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 05-06-2007, 21:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
najwyzej z mroczkiem rozstrzygniecie na piesci a ja popatrze ;-)
Tylko że ja po kilku piwach jestem potulny jak baranek i na wszystko sie godzę ;-) Także w stanie wskazującym mogę sie okazać największym true fanem metalu hihihi

Ergo wrote:
w tej chwili to chyba jest zdecydowanie bardzoej elektro industrialowym tworem na moje oko ;-)
No i taka forma najbardziej mi odpowiada ;-)

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:

Poza tym czy Wy naprawde myślicie że dodanie do kalendarium imprez metalowych zmieni liczbę odwiedzin na portalu? Bo moim zdaniem nic to nie zmieni.

Dodano po 10 minutach 38 sekundach:

DeadMoon^ wrote:
Chłopcze nie o to mi idzie. Na przykład na ilu Castle Party dotąd byłeś? Na żadnym? Jacy ludzie się tam mieszają. Mi nie idzie o style muzyczne.
Chłopcze dla twojej wiadomości to tegoroczne Castle Party będzie moim szóstym z kolei :] A co do ludzi jacy bywają w Bolkowie to sie nie będe wypowiadał.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 05-06-2007, 23:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
wyluzujcie ;-)


Pełen luz i dystans jak zawsze ;> Zresztą Mroczek to nie Hekate Aeterna
;> (brakuje mi jej ;>)

Ergo wrote:
najwyzej z mroczkiem rozstrzygniecie na piesci a ja popatrze ;-)

Jak nie będzie innego wyjścia, to trudno ;>

Ergo wrote:
takie sprawy najchetniej bym na zywo obgadal ;-) deadmoon bedziesz na CP w koncu

Na chwilę obecną wszystko wygląda na to, że... będę /wszystko bowiem wskazuje, że wyrobię się w pracy z wdrożeniami i potem moge wziąść wolne/ ;> Może uda mi się załatwić samochód, wtedy moglibyście się zabrać z Sagą, ale o tym potem.

Mroczek wrote:
Poza tym czy Wy naprawde myślicie że dodanie do kalendarium imprez metalowych zmieni liczbę odwiedzin na portalu? Bo moim zdaniem nic to nie zmieni.

Nie chodzi o oglądalność na portalu. O imprezach metalowych to możesz sobie poczytać na rockmetal.pl. Rzecz jest w tym, że często Ci sami ludzie, którzy chodzą na imprezy gotyckie bywają na imprezach metalowych. A i zesopoły na takich imprezach prezentują oba nurty. Powiedzmy Deamonicum i Myst, na CP ;> - mam wymieniać dalej??

Będzie jak ma być ;> Napisałem, że to propozycja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 06-06-2007, 05:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

DeadMoon^ wrote:
A i zesopoły na takich imprezach prezentują oba nurty. Powiedzmy Deamonicum i Myst, na CP ;> - mam wymieniać dalej??
Tylko mi nie mów że Deamonicum ma w sobie elementy gotyku. Wymianiaj dalej, jestem ciekawy świata i chetnie poznam inne zespoły prezentujące róźne style "gotyckie" :-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 06-06-2007, 09:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek - może Ci to narysuję skoro nie rozumiesz albo nie czytasz postów:

DeadMoon^ wrote:
metal zazębia się z gotykiem (w pewien nieodłączny sposób - jest wielu ludzi słuchających i gotyku i metalu)


DeadMoon^ wrote:
A i zesopoły na takich imprezach prezentują oba nurty


czyli, rysujemy:
1. nurt nr 1 - GOTYCKI/ELEKTRO/ITD. - Deine Lakien, XII Stoleti, Clan Of Xymox itd.
2. nurt 2 - uwaga METAL - Delight, Deamonicum, Christ Agony.

Proszę - wszystko grało na CP. Dobra rada Mroczek - czytaj ze zrozumieniem ;>
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 06-06-2007, 14:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lux Occulta grała... (a wogóle jak dla mnie to oni grają black :)) W sumie też uważam że płaszczyzny gotycka i metalowa przenikają się ale może Mroczkowi chodzi o coś innego... więc sprostowanie: NIE, Iron Maiden i Cannibal Corpse NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO z gotykiem :) :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 06-06-2007, 15:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

DeadMoon^ wrote:
czyli, rysujemy:
1. nurt nr 1 - GOTYCKI/ELEKTRO/ITD. - Deine Lakien, XII Stoleti, Clan Of Xymox itd.
2. nurt 2 - uwaga METAL - Delight, Deamonicum, Christ Agony.

Proszę - wszystko grało na CP. Dobra rada Mroczek - czytaj ze zrozumieniem ;>
To że wszystko grało na CP to o niczym nie świadczy! Behemoth tez kiedys grał w Bolkowie i gotyku on nie gra! Choć za chwile okaże się że może jest on etatową grupą sceny post punkowej :->

Ja swoją przygodę z gotykiem zacząłem od czytania artykułów w pismie Brum pisanych przez Maniaka i Rafała Księżyka. W tych artykułach była masa informacji o gotyku, industrialu, dark folku itp. Kapelami zaliczanymi tam do nurtu gotyckiego to np Christian Death, Bauhaus, Sisters Of Mercy czy The Cure. I z tego typu dźwiekami ja kojarzę gotyk a nie z darciem ryja i machaniem własami po podłodze :->

Dodano po 4 minutach 13 sekundach:

moorviack666 wrote:
Lux Occulta grała... (a wogóle jak dla mnie to oni grają black :))
A tam gadasz przecież oni graja post punkowy gotyk ;-))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 06-06-2007, 15:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
A tam gadasz przecież oni graja post punkowy gotyk ;-))



Aj cholera zawsze muszę jakąś gafę palnąć! ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 06-06-2007, 17:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

moorviack666 wrote:
Aj cholera zawsze muszę jakąś gafę palnąć! ;)
No to lepiej zastanów się dwa razy jak coś napiszesz ;-)))

Zgadzam się że są kapele które łączą metal z gotykiem np. Christian Death wraz z Cradle Of Filth na płycie "Born Again Anti Christian". Ale nie zgodzę się z myleniem gotyckiego metalu z grupami black metalowymi!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next »
Forum Index » Odnośnie Portalu » Kalendarium na darknation

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group