FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ??
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 16-02-2005, 16:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

?DidYouKillMe? wrote:
Z tego co pare razy bylem we wrocq, to widze ze jest przereklamowany, albo bylem w nieodpowiednich miejscach...


Musiałeś być naprawdę w nieodpowiednich, bo świetnych miejsc do imprezowania jest we Wrocławiu naprawdę wiele.
Back to top
View user's profile Send private message
domino


Offline 



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 57
Location: Brzeg

PostPosted: 16-02-2005, 17:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Racja chyba ?DidYouKillMe? byłeś w nieodpowiednich miejscach i o niewłaściwym czasie :D. Ja jeszcze się na Wrocławiu nie zawiodłem (wyjątek to że raz nie smakowała mi knysza na stacji - bo był w niej seler <lol> )
Back to top
View user's profile Send private message
want blood


Offline 



Joined: 08 Jan 2005
Posts: 2
Location: Szczecin

PostPosted: 16-02-2005, 18:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

niby imprezy są,wyskakać się wyskaczesz i wyszalejesz po jakimś czasie nawet kark ne boli,ale.....moje miasto pod względem "klimatycznych" imprez jest dość ubogie i takich właśnie mi brakuje. Mimo,że ostanio było "bloody valentines" -całkiem fajnie było,choć nie zupełnie tak jak się nastawiałam. Chciałabym,żeby wreszcie była jakaś typowo gotycka fimpreza,bo o Castle party moge raczje zaopmnieć,a na Credki chyba też ne pojaade :(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 16-02-2005, 20:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak, Grota wiedziałam, że taka mroczna nazwa ;) Gdy ja tam byłam to puszczali tylko rock, metal itp.. Ale siedzenia były niewygodne :]
Back to top
View user's profile Send private message
domino


Offline 



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 57
Location: Brzeg

PostPosted: 16-02-2005, 20:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Grota była już kilkakrotnie przebudowywana i na złe jej to nie wyszło, ale co do muzyki to trzeba poprostu trafić - Tobie widocznie sie udawało. Kiedy ostatnio tam byłaś ?? I przede wszystkim co robiłaś w Brzegu ?? (pytam z ciekawości)
Back to top
View user's profile Send private message
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 16-02-2005, 20:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

W Brzegu się urodziłam, mieszka tam większość mojej rodziny :] I macie tam przytulne parki.. A byłam tam ostatnio 2 miesiące temu..
Koniec off-topicu.

Brakuje mi klimatowych imprez w Brzegu :P
Back to top
View user's profile Send private message
domino


Offline 



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 57
Location: Brzeg

PostPosted: 16-02-2005, 20:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak tylko robi sie troszke cieplej to te urocze parki zostają oblegane przez "twórczą" młodzież, a kolekcjonerzy (ziberacze) puszek mają sporo do zbierania, a wieczorem bania. Fajnie mieć swojaka na forum :D. Pozdrawiam i zachęcam do częstszych odwiedzin tej mieściny
Back to top
View user's profile Send private message
mademoiselle


Offline 



Joined: 03 Feb 2005
Posts: 7
Location: Opole

PostPosted: 17-02-2005, 16:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tam idac na impreze z gory zakladam ze tanczyc nie bede, wole posiedziec w gronie znajomych przy piwie, czy czyms innym, palic papirosy, zagrac w jaka gre (bilard, czy cos innego) pogadac - zdecydowanie wole kameralne imprezki, co nie znaczy ze przeszkadza mi jak sa tlumy, ale wtedy zamykam sie w "malym swiecie" przy stoliku ;]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blaine


Offline 



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 141
Location: Wroclaw/Elblag

PostPosted: 17-02-2005, 18:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

jest roznica w pojsciu na impreze ze znajomymi ot tak na piwo sobie posiedziec, a pojsciu na impreze "gotycko-electro-jakakolwiek" gdzie jak sa 3 osoby na krzyz to raczej przyjemnie nie jest ;]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 17-02-2005, 19:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

mademoiselle- miałam na myśli takie imprezy, o których powiedział blaine, a nie pójście ze znajomymi na piwko. Gdy idę tylko w gronie znajomych do pubu to też nie tańczę :/ Ale to jest zwykłe spotkanie, a nie impreza..
Back to top
View user's profile Send private message
domino


Offline 



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 57
Location: Brzeg

PostPosted: 17-02-2005, 19:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja nigdy nie tańcze, no chyba że alkohol zawładnie moimi nogami, albo zrobi to jakaś wyjątkowa dziewczyna. Nie ma to jak jazda w młynie na dobrym koncercie :P
Back to top
View user's profile Send private message
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 18-02-2005, 09:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja właśnie nie lubię metalowców na koncertach gotyckich, którzy zaczynają się rzucać po całej sali i nie można spokojnie tańczyć. Jeśli ktoś chce sobie pogować w młynie to proponuję imprezy/koncerty typowo metalowe, punkowe czy rockowe.
Back to top
View user's profile Send private message
domino


Offline 



Joined: 06 Feb 2005
Posts: 57
Location: Brzeg

PostPosted: 18-02-2005, 10:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Douvena wrote:
Ja właśnie nie lubię metalowców na koncertach gotyckich, którzy zaczynają się rzucać po całej sali i nie można spokojnie tańczyć. Jeśli ktoś chce sobie pogować w młynie to proponuję imprezy/koncerty typowo metalowe, punkowe czy rockowe.


Na takie właśnie uczęszczam, nie byłem jeszcze na ani jednym gotyckim i pewnie nie będe :P
Back to top
View user's profile Send private message
blaine


Offline 



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 141
Location: Wroclaw/Elblag

PostPosted: 01-03-2005, 11:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

cyphelf wrote:
?DidYouKillMe? wrote:
Z tego co pare razy bylem we wrocq, to widze ze jest przereklamowany, albo bylem w nieodpowiednich miejscach...

Musiałeś być naprawdę w nieodpowiednich, bo świetnych miejsc do imprezowania jest we Wrocławiu naprawdę wiele.


no, to racja. co do imprez gotykich/electro, to sie nie bede wypowiadal, bo bylem tylko w Liverpoolu ze dwa razy, i zdanie juz swoje o tym wypowiedzialem. ale miejsc do imprezowania niegotyckiego jest we wroclawiu wiele. na przyklad moj pokoj. ;>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 21-03-2005, 21:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wszystko zapowiada, że niedługo zaspokoję swoje potrzeby :D Mam na myśli moje zapotrzebowanie na imprezy, o których wspominałam już w moich postach :] Teraz brakuje mi tylko jakiejś dobrej imprezy w Brzegu ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Forum Index » Rozmowy » Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ??

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group