FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ??
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 13-07-2005, 00:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kiedy byłem młodszy to nieomiszkałem przegapić imprezy chociażby we własnym mieście o naturze związanej z metalem. Teraz troche krucho, obowiązki i te inne.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-07-2005, 17:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

JaspinQ wrote:
Ha! a u nas w stolicy takich gotyckich i electro baletow dostatek ;] I ludzie fajni...


Hmmm, jak już napisałam w innym wątku,zgadza się, w nas w stolicy pełno takich imprez, szkoda tylko ze wszytskie to bardziej lub mniej udane electro i synth pop......i w kółko to samo.....piczłork ;D, detkamp;D, NINy, ramstain i wokoło macieju to samo.
Mnie osobiscie brakuje imprezy gotyckiej bez elektro albo choć horroru ....no bo gdzie słyszeliscie by grali devision blik ;D, notre dame, wednesday 13 ?Jak juz puszczą tajpów to luxus....
Ah i nie mam nic przeciwko dark wave wogóle, ale to wkurzające jest.....

[ Dodano: 15-07-05, 18:18 ]
[Swoją drogą zauważyłam, że są grupki, które sie nie znają i rozmawiają tylko ze sobą, strasznie jacyś nieśmiali..[/quote]

Zapomniałam dodać jesczze , ni e wiem jak w innych miastach, ale w wawie,z grupą przychodzi ponury DJ (w spódnicy) i w otocznieu 2,3 gruppies ( koniecznie ze skrzydelkkami....bez urazy), włazi za konsolkę i puszcza muzę. Generalnie ma wszytskich w d......, gada ze swoimi gruppies i tak wygląda impreza.Ni etwrierdzę ze powinien gadać ciągle,ale choć słowo powitania by się należało.poza tym, głownym forum do plot i wzajemnej adoracji jest ubikacja do któej nie sposób się dostać, bo klimatyczne gotki co rusz poprawiają mejkap albo plotkują , ( kto bywa w metal cave to wie o co chodzi...)
dlatgeo chodzę coraz rzadziej, jako ze ni enależę do zadnej kliki , nie znam za wiele osób i jak widze takie klimaty to odechciewa mi się .....

Ale uczęszczam dalej , pói co.:) Niedługo jade do Londynu, zobaczę jak tam to wygląda

pozdrowienia
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 15-07-2005, 21:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Poszłabym na jakąś imprezę z prawdziwego zdarzenia :]... ale jakieś techno ... to mnie nie interesuje..może dlatego że tego u nas jest teraz w brud , nawet w radio i tv :// " odchamiłabym" się troszeczke :P
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 16-07-2005, 09:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
no bo gdzie słyszeliscie by grali devision blik ;D, notre dame, wednesday 13 ?Jak juz puszczą tajpów to luxus....


ja robiłam takie imprezy typowo gotyckie... i powiem CI ze naprawdę cieszyły się dużym zainteresowaniem :) ... Co do imprez electro.. to prawda, że praktycznie wszędzie na każdej imprezie taka muzyka króluje... i nie dziwię się że ludziom brakuje czegoś innego...

Aaricia_de_Goth wrote:
Swoją drogą zauważyłam, że są grupki, które sie nie znają i rozmawiają tylko ze sobą, strasznie jacyś nieśmiali..

oj to naprawdę denerwuje... u mnie jednak w Częstochowie nie ma czegoś takiego.. każdy z każdym pogada :) jest bardzo miła atmosfera....

[ Dodano: 16-07-05, 10:42 ]
Vampirella wrote:
Poszłabym na jakąś imprezę z prawdziwego zdarzenia :]

Witaj w klubie .... ja tak samo mam chęc na impreze z prawdziwego zdarzenia :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 16-07-2005, 10:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cały czas mam nadzieję,ze ktoś w wawie zrobi taką prawdzwią imprezę :), chyba sama będę musiała się do tego przyłożyc......we'll see about that.

ps.Studiowałam w Częstochowie ładne kilka lat temu , mam sentyment do tego miasta.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 18-07-2005, 10:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

W Częstochowie jeszcze brakuje mi imprezy z cyklu: "The Night Of Underground" to byly czasy... gdzie przychodzila masa ludzi... zawsze cos ciekawego sie dzialo.... ludzie na poziomie... kazdy dobrze sie bawil.. i zawsze mozna bylo porozmawiac....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Skuld


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Pisces
Joined: 06 Oct 2004
Posts: 114
Location: Slavland :P

PostPosted: 19-07-2005, 17:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

u mnie oprócz dark stars czy rokosza to nic nie ma i też mam ochote na porząną imprezke żeby sie wyszaleć i w goóle
:P
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Izis


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Apr 2005
Posts: 90
Location: Polska

PostPosted: 20-07-2005, 00:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

w sumie dobrych imprez nigdy nie jest mało, choć ja jakoś nie mogę specjalnie marudzić bo znów do Gdańska powrócił Temple of goths, są też inne pomniejsze imprezy jak choćby Goth Metal Nacht no ale niedosyt zawsze jest i mogłoby być lepiej i więcej:D
Back to top
View user's profile Send private message
Rambo


Offline 



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 58

PostPosted: 21-07-2005, 23:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jakich imprez najbardizej brakuje?? ... Disco Polo za stodołom.. (oczywiście zartuje) a tak naprawde dobrych koncertow... bo ostatnio wielka lipa z tym jest
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 22-07-2005, 09:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Rambo wrote:
a tak naprawde dobrych koncertow... bo ostatnio wielka lipa z tym jest

w październiku na gothic.pl bedą fajne koncerciki ;] - chociaz tyle....koncerty na castle party przy tych koncertach jak dla mnie to pikuś ;]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 22-07-2005, 09:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mnie osobiście brakuje Grindowych koncertwó zdecydowanie bardzo mi ich brakuje bo w mieście Łodzi za mojej pamięci odbył się bodajże jeden taki koncert na który z braku wiedzy i informacji nie poszedłem :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
iguana


Offline 



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 88
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 22-07-2005, 15:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Douvena wrote:
Już pisałam w innym temacie że w moim mieście brakuje mi imprez gotyckich, a właściwie to takiej klimatycznej knajpki, w której od czasu do czasu byłyby organizowane "większe" imprezy. :)

takie samo zastrzezenie mam do Opola własnie.....

Widziałam na jakichś plakatach ze w Promenadzie czasem jakies gotyckie imprezy są...ale ze ja nie z Opola i znam tam raptem z 10 osób i zadna z nich takiej muzyki nie slucha to nie byłam bo co ja sama jedna bidulka tam pojde....


A jesli chodzi o moje rodzinne strony - jelenia gore to czegokolwiek - koncertu gotyckiego to tu chyba nigdy nie było....rockoteki były w Atrapie a teraz tam sie dresiarstwo z techniawą rozpanoszyło....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dragonius


Offline 



Joined: 27 Jul 2005
Posts: 47
Location: Otchłań Piekła

PostPosted: 31-07-2005, 20:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja ostatnio dałem czadu na Festiwalu Hanzatlantyckim w moim mieście (chodz samo miasto nic do hanzatlantyckiego nie ma :PP) to koncert był Perfektu... można było poskakać... powkurwiać ludzi (jedna babka dostała opierdol bo mi zwróciła uwage że się dobrze bawie <lol><rotfl>) Fajnie było..

Chodz brakuje mi jakiś koncertów metalowych, gotyckich... z tym bardzo krucho w mojej mieścinie... miał byc MetalFest gdzie miał wystąpić behemot ale przez takiego skurwiela co nie zezwolił na zorganizowanie na terenie stadionu miejskiego... impreze przeniesiono do Szczecina... a behemot nie miał czasu na zagranie tam koncertu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 16-08-2005, 15:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

iguana wrote:
to nie byłam bo co ja sama jedna bidulka tam pojde....


trzeba chodzić nawet samemu ;] ... czasami można poznać naprawdę ciekawych ludzi :)... ja kiedyś też mówiłam że samej to tak głupio iść na imprezy... ale to się zmieniło :) wiele razy byłam sama na imprezach gotyckich i naprawde dobrze się bawiłam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 16-08-2005, 21:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Precyzyjnie odpowiadając na postawione pytanie: najbardziej brakuje mi imprez takich jak tu:

www.brutal-arts-tyrol.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Forum Index » Rozmowy » Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ??

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group