FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » War Office Propaganda
Goto page 1, 2  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Scather


Offline 



Joined: 28 Jan 2005
Posts: 1

PostPosted: 28-01-2005, 12:46    Post subject: War Office Propaganda Quote selected Reply with quote

Zapraszam wszystkich wielbicieli muzyki ambient, industrial, military, neofolk do regularnego odwiedzania naszej nowej strony http://www.waroffice.org
Polecamy nasze wydawnictwa, jak rownież pozycje z rozrastającego się mailorder - zdecydowanie najniższe ceny w Polsce ! Niedługo nowe pozycje z Cold Meat Industry, Old Europa Cafe, Cold Spring, OPN.
Gorąco zachęcam !
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 23-04-2005, 18:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

no no :] rowniez polecam :D
WOP to jedna z wytworni ktora ciekawe rzeczy wypuszcza :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PIoChuUu


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Cancer
Joined: 23 Oct 2006
Posts: 54
Location: Lubań

PostPosted: 28-10-2006, 08:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

znam znam i lubie Was chopoki:], z podziekowaniem za SPIRITUAL FRONT sia la la la <faja>.
Back to top
View user's profile Send private message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 29-10-2006, 19:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOP jak najbardziej znam. Mam kilka płyt przez nich wydanych. Szczególnie polecam składanke - Gloria Victis Vae Victis, piękna muza i równie powalająca okładka! Podoba mi się również RUKKANOR - Requiem For Kursk. Rewelacyjna muza! Polecam.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vortex


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 09 Sep 2005
Posts: 57
Location: Kraków

PostPosted: 01-11-2006, 13:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Rukkanor-Deora. Genialna płyta.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 01-11-2006, 13:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

RUKKANOR - Requiem For Kursk - fakt , niesamowicie sie mozna wczuc w klimat tego krazka
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Vortex


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 09 Sep 2005
Posts: 57
Location: Kraków

PostPosted: 02-11-2006, 23:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Deora lepsza od Kurska. Bardziej urozmaicona, inna zupełnie. Dokładnie taka jak lubię ;]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 08-11-2006, 08:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

a jak sie wam podoba ORP orzel ? ktos mial z tym stycznosc ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 19-12-2006, 20:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ostatnio z płyt wydanych przez WOP zakupiłem sobie Mushrooms Patience i Outofsight - split. Płyta bardzo mi sie spodabała, szczególnie utwory Outofsight. A co do ORP Orzeł to ostrze sobie zęby na ta płyte juz od dawna, ale z powodów finansowych postaram sie ja zakupic dopiero po nowym roku:(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 19-12-2006, 22:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

a ten splicik tez fajny jest, musze sie zmobilizowac i trzasnac recke ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Piottr


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 50
Zodiac: Aquarius
Joined: 09 Oct 2006
Posts: 124
Location: Warszawa

PostPosted: 21-12-2006, 18:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Szkoda, że asortyment oferowany przez WOP nie jest dostępny "po ludzku" - poprostu na Allegro. Myślę że ten kanał sprzedaży by zwiększył obroty, w końcu na Allegro udało mi się znaleźć takie rzeczy jak Grendel czy Samas Traum i w ogóle muzyka niszowa jest tam dość dobrze reprezentowana i pewnie by się sprzedawała całkiem dobrze.

ATSD nie wiem jak inni, ale ja nigdy niczego nie kupiłbym w sklepie internetowym, który nie posiada stacjonarnego adresu i stacjonarnego telefonu, a mówiąc szczerze ostrzę sobie zęby na Rukkanor, który bardzo mi się spodobał, niemniej z powodu wyżej wymienionego, chyba sobie odpuszczę, chyba, że zostanie wystawiony na Allegro. Emaile i numery gg nie są na prawdę wystarczającym potwierdzeniem wiarygodności sklepu internetowego, pomimo tego, że właścicielom na zdjęciu dobrze z oczu patrzy, i nie piszę tego ze złośliwości, a z życzliwości, bowiem jest to zaniedbanie, które może odbijać się na obrotach, których życzę jak największych. Ludzie nie ufają anonimom, rozumiem, że są osoby, które znają osobiście właścicieli tego sklepu, ale ludzie "z ulicy", neofici tak jak ja, co sobie mogą pomyśleć, kiedy nie ma podanego żadnego niewirtualnego kontaktu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 21-12-2006, 21:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja zawsze składam zamówienia na płyty mejlowo i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany! Komu jak komu ale ludziom z tzw podziemia muzycznego mozna wierzyć, tak przynajmniej mi sie wydaje. To sa ludzie którzy robia to z pasją i ogromnym zaangazowaniem! Wiekszość płyt z tego rodzaju muzą ma bardzo mały nakład, także lepiej się spieszyć! Możesz spokojnie zamawiać płyty z WOP jak i z BOP bo ja sie na nich nigdy nie zawiodłem! Kiedys byłem zdenerwowany bo długo mi płyty nie przychodziły, a za spóźnienie Infamis dorzucił mi dodatkowo gratisową promocyjna składankę! Także nie bój żaby i śmiało zamamiaj:-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 22-12-2006, 01:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Piottr wrote:
Szkoda, że asortyment oferowany przez WOP nie jest dostępny "po ludzku" - poprostu na Allegro. Myślę że ten kanał sprzedaży by zwiększył obroty, w końcu na Allegro udało mi się znaleźć takie rzeczy jak Grendel czy Samas Traum i w ogóle muzyka niszowa jest tam dość dobrze reprezentowana i pewnie by się sprzedawała całkiem dobrze.


www.waroffice.darknation.eu mozesz przeciez wygodnie i bezstresowo zamowic plyte, duzo szybciej niz na allegro, bo naweet rejestrowac sie nie trzeba

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:

Piottr wrote:
Ludzie nie ufają anonimom, rozumiem, że są osoby, które znają osobiście właścicieli tego sklepu, ale ludzie "z ulicy", neofici tak jak ja, co sobie mogą pomyśleć, kiedy nie ma podanego żadnego niewirtualnego kontaktu...

ROTFL, ale wlascicielami tego sklepu sa wlasnie Marcin i Robert, czyli Cold Fusion i Rukkanor, wlaściciele wytworni ;-).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Piottr


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 50
Zodiac: Aquarius
Joined: 09 Oct 2006
Posts: 124
Location: Warszawa

PostPosted: 23-12-2006, 22:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczku i Ergo, chyba nie zbyt jasno wyraziłem swoje watpliwości.

Napisałem, że brak kontaktu niewirtualnego jest zaniedbaniem, które może się odbić na obrotach - negatywnie. Rozumiem, że chłopaki sami wydają swoje płyty, jak to się teraz nowomodnie mówi, jest z mojej strony ogromny szacun i respekt dla nich. Niemniej po pierwsze - z życzliwości, chciałem zwrócić uwagę na nieświadome zaniedbanie - widzę, że Wy się wszyscy, albo prawie wszyscy znacie (i ja z chęcią bym wypił z Wami piwo przy electronicznych dżwiękach), niemniej dla osoby z zewnątrz, która ma jako-takie pojęcie o Sieci, brak kontaktu niewirtualnego powoduje, że zapala się w głowie lampka ostrzegawcza. To że sklep prowadzi grupa pasjonatów (i chwala Im za to!), nie przekreśla tego, że jest to biznes, a jak każdy biznes, powinien być w jakiś sposób wiarygodny i dotykalny w świecie realnym (wyobraźcie sobie drukarnię internetową, która nie podaje do siebie telefonu stacjonarnego ani adresu, gdzie można podjechać i odebrać wydruki).

I to nie to, że nie ufam, tylko tyle, że po prostu zwróciłem na ten brak uwagę, jako osoba niemalże wychowana na Sieci, i wyczulona na pewne sprawy.

Z drugiej strony zaproponowałem Allegro jako kanał dystrybucji dlatego, że pomimo, iż trzeba im jako sprzedawca płacić haracz - Allegro pozwala dotrzeć do dużo większej grupy potencjalnych kilentów. Tak jak odkrywam, że bardzo dużo jest tak zwanych "ukrytych miłośników kolei", tak też duża jest rzesza osób, do których dotarłaby niszowa muzyka, dotarła, gdyby mogli się z nią gdzieś zapoznać.

Generalnie moje wywnętrzenia nie stanowią ani krytyki, ani podważenia wiarygodności, są to raczej takie życzliwe przemyślenia, być może do zastosowania.
Wszystkiego Dobrego z Okazji Świąt.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 26-12-2006, 00:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bardzo często kupuję w sklepach online , sczególnie tu w UK, nie tylko płyty a także ubrania i różne duperelki , i nigdy mnie nie oszukano jeszcze , najwyżej nie wysylają bo nie mają na stanie ( i wtedy zwracają mi kasę), albo musze czekać dłużej. Nie mam obiekcji, moze dlatego, ze nie sparzyłam się jeszcze...
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » War Office Propaganda

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group