FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Sztuka » Film » Witajcie w mroku - HBO 30.01.2009 godz 21.55
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 13:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ty naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.
Pokaż mi wypowiedź w której sugeruję, abyś się "przebierał"? Bronisz zaciekle wizerunku i dobrego imienia gotów, a sam twierdzisz, że to wolni ludzie. Skoro są wolni tym bardziej nie muszą się troszczyć o społeczeństwo. To Ty płaczesz tu o wydźwięk filmu i utożsamianie spania w trumnach i karawanów z subkulturą. Myślisz, że ja jestem za jednorocznym przebieraniem się z okazji CP? Każdy robi co chce i jeśli Mu z tym dobrze to w porządku. Niestety mądrzenie się na ten temat w kolorze jedności gotyckiej pokazuje co innego. Raz piszesz tak... drugi raz inaczej. Typowy byk :)
Oczywiście, że nie musisz wyglądac jak goth i nie istnieje kodeks gotycki - tylko problem jest taki, że to Ty masz HALLO o subkulturę i jej akceptację a nie ja. Czy ta cała ekipa z CP pomaga w tworzeniu "dobrego wizerunku"? Nie rozśmieszaj mnie... Czego Ty wogóle chcesz? Aby każdy podobny do ekipy z CP był traktowany na ulicy jako standart? Skąd wzięliście tego wielkiego twórcę DarkNation??? Jesli tak wygląda podejście "alternatywy" to może wogóle wszyscy sobie powieśmy na barkach tabliczki "przepraszam że jestem sobą". Mówisz jak etyk ruchu goth, który chce mieć monopol na gotycką rację.
Skoro jestes taki wolny i nikt Ci nic nie może narzucać to co się tak gorączkujesz przy opisie filmu? Skoro przyjeżdżasz na CP w konkretnych celach, swoich celach, nie chcesz utożsamiać się estetycznie to po co tak walczysz o jakąś śmieszną pozę i miejsce dla wszystkich gotów w społeczeństwie?
Skoro jesteś adminem portalu traktującego o muzyce gotyckiej, kulturze goth i innych, mieszkasz w Łodzi to dlaczego łódzka filmówka nie dotarła do Ciebie, znawcy ruchu goth, abyś mógł to wszystko zdementować, poprawić, naprawić, załatwić dla ruchu "święty spokój"?
Czego ja chcę... Ty nawet nie wiedziałeś o niczym... eh... daremni jesteście...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 26-01-2009, 13:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

osoby ktore mnie znaja udzielily by z latwoscia odpowiedzi na to pytanie :]

natomiast twoje ego jest tak rozbuchane ze nie dziwie sie ze wszystkie media traktuja cie jak obiekt na ktorym mozna zarobic kase dzieki publikacji pierdol.

a tak w ogole to od dzisiaj sie bede moczyl na sama mysl ze lodzka filmowka czy w ogole ktos z prasy by do mnie przyszedl pogadac :D


Last edited by Ergo on 26-01-2009, 13:55; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Kota


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 43
Zodiac: Aquarius
Joined: 12 Nov 2005
Posts: 60
Location: Nikądy

PostPosted: 26-01-2009, 13:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moritur wrote:

Skoro jestes taki wolny i nikt Ci nic nie może narzucać to co się tak gorączkujesz przy opisie filmu? Skoro przyjeżdżasz na CP w konkretnych celach, swoich celach, nie chcesz utożsamiać się estetycznie to po co tak walczysz o jakąś śmieszną pozę i miejsce dla wszystkich gotów w społeczeństwie?


Jak na razie TY się gorączkujesz, że ktoś skrytykował ten film w którym (och mój boże mdleję!!!!) Ty występowałeś Panie chrzaniący społeczeństwo hahaha! :D

Quote:
Skoro jesteś adminem portalu traktującego o muzyce gotyckiej, kulturze goth i innych, mieszkasz w Łodzi to dlaczego łódzka filmówka nie dotarła do Ciebie, znawcy ruchu goth, abyś mógł to wszystko zdementować, poprawić, naprawić, załatwić dla ruchu "święty spokój"?


bo łódzka filmówka nie szukała NORMALNYCH ludzi, bo TVN szukał sensacji i kogoś kto wygląda jak kompletny świr i jeździ karawanem po to by sobie zapewnić oglądalność... Bo jedyne o co im właśnie chodzi to kasa i to oni chrzanią społeczeństwo, Ciebie i wszystkie jednostki ludzkie. Bo takie mamy czasy, że sztuką nazywa się tani kicz nazywany oryginalnością, bo ludzie chcą obejrzeć świra w karawanie żeby moc się pośmiać i pokręcić głową... To takie mentalne spalenie na stosie, takie humanitarne, bo tylko wytkną Ciebie palcami a później zapomną do czasu aż kolejna telewizja nie zainteresuje się bardziej pseudooryginalnym indywiduum, które jeżdzi starym ambulansem z napisem "łowcy skór" i mazał się będzie ludzką krwią... Bo karawan przestanie być już jakimś makabrycznym widokiem i nie dlatego, że ludxzie to zaakceptują, ale dlatego, że ludzie od wieków szukają taniej rozrywki i widowiska i wciąż im mało - tak było za czasów rzymskich, za czasów inkwizycji i tak jest teraz tylko obiekty się zmieniły.


(sorry za aluzję do pogotowia łódzkiego - musiałam)
Back to top
View user's profile Send private message
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 13:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ideologia? Nikt tu niczego nie dorabia. Czy jeżdżenie karawanem to ideologia? Spanie w trumnach to ideologia? "Misku" nie unoś się i czytaj uważnie. To Wy się tu żalicie, że kolejny beznadziejny film, że subkultura znowu po wizerunku dostanie. Zasadniczy błąd rzeczowy to Twoja sztuczna zasadniczość. Jesli masz problem ze zrozumieniem moich słów załóż razem z kolegą klub gotyckich analfabetów. Goci to podobnie jak przytoczony przeze mnie ruch skinhead czy punk społeczny margines. Kolejna subkultura i koniec. W Polsce póki co nie ma podziału na subkulturę mniej lub bardziej marginalną - po prostu... tacy są Polacy - jestes inny, odstajesz więc jesteś chwastem.
Obrażam redakcję - drogi Miśku... 99% Twoich postów to posty o muzyce... jeden na temat logo darknation... Tym się tu zajmujesz? Zrób film o muzyce gotyckiej i może będziesz mogła coś powiedzieć na temat kina.
Wierz mi, że gdybym nie chrzanił społeczeństwa to nie mówił bym otwarcie o tak kontrowersyjnym temacie jak nekrofilia, nie uczestniczyłbym w filmie o którym tak tu rozprawiamy i wiele wiele innych rzeczy. Myślałem, że forum słuzy do wymiany poglądów i postaw... czy chrzaniąc opinię społeczną nie mogę z nią polemizować? Nie zauwazyłaś, że ktos ma problem do filmu???? Polecam ponowną lekturę tematu.
Jesli lans w wydaniu CP nazywasz oryginalnością to... ja już o nic nie pytam. Portal dla gotów, a nikt nie chce być gotem:) Nieźle... Coraz bardziej mi się tu podoba... Jak będziemy robić film "Witajcie w herezji" to wpadniemy tu z kamerą:)
Jesteście coraz lepsi... Kto następny?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 26-01-2009, 13:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moritur wrote:
Myślałem, że forum słuzy do wymiany poglądów i postaw...

przeciez to robimy caly czas czyz nie ?

heretycy vs. jedyny sprawiedliwy ktory dzieki wystepowi w dokumencie ( i to nie bardzo merytorycznym) uzurpuje sobie prawo do osadow, a do tego nie umie czytac ze zrozumieniem i wyciagac wnioskow .

podpowiadam :
Moritur wrote:
Pokaż mi wypowiedź w której sugeruję, abyś się "przebierał"?

zarzuciles mi "ze ja nawet nie wygladam jak got" kilka postow wyzej. To zdecyduj sie na jedna wersje prosze, bo poki co to jakis preudointelektualny belkot, i jak ja mam rozmawiac z kims kto nie jest w stanie jasno zdefiniowac swojego zdania albo je zmienia co 5 min?

Dodano po 55 sekundach:

Moritur wrote:
Jesli lans w wydaniu CP nazywasz oryginalnością to... ja już o nic nie pytam.

powaznie chyba nie zrozumiales co pisala kolezanka :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 14:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Drogi Misku... nie wiedziałem, że sztuka w Polsce jest znormalizowana. Z łaski swojej... podaj nr normy :) łódzka filmówka wiedziała, że tacy jak Wy nic nie wniosą poza bełkotem o muzyce w kwestie estetyki gotyckiej. Świr w karawanie - hehe... tylko tyle Wam wystarczy? dobrze, że zaszywanie ust na żywca jest taką normą gotycką. Ludzie wypruwają tu sobie żyły pisząc recenzje muzyczne - kapele poruszają tematy "troszkę" bardziej kontrowersyjne aniżeli "świr w karawanie"... a redakcję polską gryzie karawan na CP. Nie no... Naprawdę jesteście udani z tym DarkNation.
Co do łowców - nie wiesz o czym piszesz. Polecam film Necrobusiness na ten temat wtedy zrozumiesz, "w którym kościele dzwonią".
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 26-01-2009, 14:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

sugeruje zlapac troche snu w trumnie, bo kurcze tak mieszasz watki ze w tym momencie juz sie nie da z toba rozmawiac ;-) moze to zmeczenie ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Kota


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 43
Zodiac: Aquarius
Joined: 12 Nov 2005
Posts: 60
Location: Nikądy

PostPosted: 26-01-2009, 14:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Miśku... (hehe zaczyna mi się to podobać), mam tak samo gdzieś to jak bardzo "subkultura" gotycka dostanie po wizerunku jak, teoretycznie, Ty. Żal mi tylko ludzi, którzy na prawdę chrzanili społeczeństwo i robili swoje, bo do nich chcesz się zaliczać robiąc z siebie gwiazdę ekranu.

Rób sobie co chcesz, sam sobie nawet nakręć film o sobie, zastanawia mnie tylko jedno - skoro chrzanisz społeczeństwo to po co występowałeś w filmie, który ma owo społeczeństwo wzruszyć do głębi nekrofilią? Ten kto chrzani społeczeństwo robi swoje a na dociekliwośc głupich mediów, które są niczym innym jak pożywką dla mas mówi : nie dziękuję!

Mam gdzieś coi po co to robisz dopóki mi do domu nie wchodzisz i nie stanowisz dla mnie ani mojej rodziny zagrożenia, nienawidzę tylko jak ktoś pieprzy o ideach i nie potrafi się przyznać, że najnormalniej w świecie uległ próżności, albo chciał zarobić - nieszczerość to własnie cecha Polaków - wiem, bo sama Polką nie jestem, jeśli o ścisłośc chodzi.

Ps. Słusznie zauważyłeś czym się TU zajmuję. TU piszę recenzje muzyczne bynajmniej nie płyt gotyckich (ale Twoja inwigilacja zakończyła się tylko chyba na dziale "recenzje"). TU się rzadko wypowiadam i raczej wspieram niż regularnie pracuję.. i to wszystko TU. Ale nie odmówisz mi przyjemności zmuszenia Ciebie do napisania jeszcze jednego postu dzięki któremu oglądalność strony wzrośnie :)

Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 14:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

hehehe... Fakt, że nie wyglądasz jak goth nie jest tożsamy z tym, że MUSISZ wyglądać jak goth. Nie napisałem - Ergo ubierz się w końcu jak goth, bo czytelnicy DarkNation pomyślą, że imprezy Ci sie popier...
Mesjaszy tu jest aż za duzo... Ja na portalu jestem od wczoraj... i nie zabawię długo w Waszym "świętym", ciemnym królestwie.
Co mnie rozbawiło - stroną o nekrofilii robię reklamę dla subkultury goth!!! Hehehehe... Ty naprawdę jestes Master... Nie tylko na tym forum...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kota


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 43
Zodiac: Aquarius
Joined: 12 Nov 2005
Posts: 60
Location: Nikądy

PostPosted: 26-01-2009, 14:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jest bardziej przewidywalny niż myślałam :D
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 26-01-2009, 14:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moritur wrote:
Mesjaszy tu jest aż za duzo... Ja na portalu jestem od wczoraj... i nie zabawię długo w Waszym "świętym", ciemnym królestwie.

znaczy sie mam nad tym ubolewac? ludzie odchodza i przychodza, niektorzy na krotko ;-)

i nie ukrywajmy jestes tu tylko dlatego ze wypowiedzialem sie negatywnie nt tego filmu jak mniemam...

ale generalnie dzieki za dzisiejsza dawke pozytywnej energii :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Kota


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 43
Zodiac: Aquarius
Joined: 12 Nov 2005
Posts: 60
Location: Nikądy

PostPosted: 26-01-2009, 14:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wiadomo trzeba się było zarejestrować, żeby wziąć czynny udział w dyskusji i pokrzyczeć, zeby wszyscy usłyszeli, że się nie lansuje :D
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 26-01-2009, 14:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

AMEN !!!!!! :P

( tak w ogole juz czekamy az znajomi przyjda z odsiecza :P )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Piglet


Offline 



Joined: 26 Jan 2009
Posts: 7
Location: Z trumny

PostPosted: 26-01-2009, 14:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wetknę kij w mrowisko i zapytam - a jak reszta "lansiarzy" z tego filmu? Co powiecie na ich temat? Czy cokolwiek powiecie? Czy Waszym zdaniem też się lansowali? Czy w ogóle widział już ktoś ten film?
Back to top
View user's profile Send private message
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 14:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lans - widzę, że to bardzo modne słowo tutaj. Nie zmusisz mnie do niczego oprócz śmiechu. Sama robisz ze mnie gwiazdę Miśku. Ja Ciebie za cholere nie kojarzę... a Wy mnie tak. Mój karawan itd. Public relation zbiera kolejne ofiary i tyle. Uważajcie sobie co chcecie, wolni goci. Chcecie walczyć o swój ładny wizerunek na tym forum? He... To się nazywa próżność. Troszkę odwagi... Recenzje... śmieszne wywody kazdy może pisać. Kapele o których to rozprawiacie śpiewają często o dość ekstremalnych rzeczach... a Was zbulwersował karawan na CP. Dajcie sobie spokój. Argumenty w stylu lansu zostawcie dla swojego logo na portalu CP. Szanuję Waszą pasję i dążenia... ale forma i efekty Waszej działalności są po prostu marne. Pytam się jeszcze raz - co Wy zrobiliście dla wykreowania "ładnego" wizerunku goth, skoro tak bronicie się przed "wampirami, nekrofilami, karawanami itd"?
Film jest tylko epizodem... kolorowym obrazem... pewną farsą na temat poważnych, mrocznych gotów.
Sprawa jest taka, że to nie ja robię Wam reklamę... tylko Wy mi :)
Bez względu na to co media napiszą, pokazą czy nawet DarkNation osądzi, nasz duet pozostanie sobą w sposób oficjalny. Sam film spotęguje sytuację.
Nie jestesmy do końca usatysfakcjonowani efektem. Kręcenie filmu na temat muzyki pozostawiamy dla przedsięwzięć w stylu MUSICAL.

P.S. No ja też czekam na tych Waszych znajomych, bo Wam cos słabo idzie :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Forum Index » Sztuka » Film » Witajcie w mroku - HBO 30.01.2009 godz 21.55

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group