FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Sztuka » Film » Witajcie w mroku - HBO 30.01.2009 godz 21.55
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 26-01-2009, 15:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ano niestety. A że już od dawna jestem martwy, to nawet nie mogę oczekiwać wybawienia poprzez śmierć :D
Back to top
View user's profile Send private message
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 26-01-2009, 15:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moritur wrote:
Co Ty robiłeś na CP? Stałeś i gibałeś się pod sceną? Festiwal muzyczny? Hehe... właśnie dlatego polscy goci różnią się chociażby od amerykańskich... dla Polaków to przede wszystkim muzyka i ciuszki. Słowa które padają jako liryki na tle tych dźwięków to tylko bełkot dla wielu z Was.


Yeah, amerykańscy goci xD Sorry stary ale nie potrafię nawet nic Ci nawet sprecyzować o co dokładnie mi chodzi bo jest to prześmieszne same w sobie. Poza tym widzę, że dalej ciężko u Ciebie ze zrozumieniem, że to portal muzyczny.


Moritur wrote:
Dla Twojej informacji - w Niemczech, Belgii, o USA nie wspominam - istnieje coś takiego jak Hearse Club. Posiadanie karawanów przez gotów jest tam na porządku dziennym. A w Polsce... goci powiedzą Ci, że to lans. Na takim właśnie etapie jest ta cała Wasza subkultura.


No tak, faktycznie, amerykańscy goci (xDDDDDD rotfl) to robią dla swojej subkultury o wiele więcej, niż my. Zarzucałeś nam, że my (taki ze mnie got jak z koziej dupy klamka) nie robimy nic oprócz słuchania muzy, że się zamykamy, a gotyk to nie tylko dźwięk. No fakt! TO JESZCZE JEŻDŻENIA PO MIĘDZYSTANÓWCE KARAWANEM! I spotkania z innymi właścicielami karawanów "stary ale masz tru felgi, o ja cieeeee".

Samo zdanie "posiadanie karawanów przez gotów jest tam na porządku dziennym" spowodowało, że spadłem z krzesła. To jest dopiero wyraz ich dojrzałości. Tylko o czym ma świadczyć posiadanie karawanu? Czy przez to bardziej angażują się w subkulturę? To ich stawia jakoś wyżej? Są w stanie przez ten fakt powiedzieć coś więcej o "prawdziwym i jedynie słusznym" gotyku niż ktoś z polski? Mi to raczej zajeżdża Adams Family.

Moritur wrote:
Czy jeżdżenie karawanem to ideologia?


Właśnie przed chwilą próbowałeś to udowodnić xD Czyli to jednak nie ma nic wspólnego z tą ideologią? No to całe szczęście, że wyszło to na jaw, bo chciałem już lecieć do stanów aby zakupić tam karawan i żyć jak prawdziwy got, żeby nikt nie mógł mi niczego zarzucić. Ale całe szczęście że to jednak też pozerzy, czekam więc na kolejne posty aby dowiedzieć się jak mam wyglądać i co robić aby prawdziwie chrzanić społeczeństwo.

Moritur wrote:
Zrób film o muzyce gotyckiej i może będziesz mogła coś powiedzieć na temat kina.


No tak, ciężkie czasy, żeby coś wiedzieć i pisać o muzyce, trzeba najpierw nakręcić o tym film... Ach, te bezwzględne prawa rynku...

Moritur wrote:
Jesli lans w wydaniu CP nazywasz oryginalnością


A kto tak powiedział? Wydawało mi się, że raczej padały stwierdzenia odwrotne, że to właśnie jest LANS a nie żadna oryginalność.

Moritur wrote:
Portal dla gotów, a nikt nie chce być gotem


Ej czekaj!!! Przecież już biegnę po swoją trumnę!!! Ja chcę być gotem!!! :'(
Heh... Trzeba będzie wymyślić nową nazwę dla ludzi słuchających szeroko pojętej muzyki związanej z alternatywną elektroniką , post punkiem, zimną i nową falą i tego co z nich wyrosło, a przypina się im etykietkę "goth". Ale powiem szczerze, że osoby bardziej tru niż Moritur nie widziałem. No może oprócz Karela Gotta. Odsyłam do hasła http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Goci


Moritur wrote:
a redakcję polską gryzie karawan na CP


Wiesz, sam do tego doprowadziłeś. Kiedy widziałem ten karawan na CP, myślałem sobie "Hehe spoko, znaleźli sobie fajną zajawkę, nareszcie jakieś bez kompleksowe poczucie humoru". Jednakże po rozmowie, jaka się tutaj toczy mam już serdecznie dość nie tylko Twojego ale i wszystkich karawanów w tym kraju.

Moritur wrote:
nie zabawię długo w Waszym "świętym", ciemnym królestwie.


Ehhh człowieku, nie wiem czy zauważyłeś, ale tylko ty je tak nazwałeś (z typowym dla siebie nadęciem). I naprawdę weź się trochę opanuj, pozbieraj swe mroczne myśli i zastanów się co robisz, bo ten film można obejrzeć, a jest w nim Twoja twarz więc...

Moritur wrote:
Ja Ciebie za cholere nie kojarzę... a Wy mnie tak. Mój karawan itd. Public relation zbiera kolejne ofiary i tyle.


No więc, to nie lans taaa? No bardzo mi przykro, ze nikt mnie nie kojarzy... Na następne CP przyjadę walcem drogowym i będę jeździł nim po polu - na bank za rok wszyscy będą mnie kojarzyć! Albo przypłynę U-botem i wynurzę się ze studzienki kanalizacyjnej na rynku... I nie wypowiadaj się na temat Public Relations jeśli nie masz o tym pojęcia ok? No chyba, że czytałeś kilka książek na ten temat, coby się lepiej wylansować. Polecam kreowanie wizerunku w książkach na temat marketingu politycznego. Wtedy może nawet zostaniesz zauważony przez jaśnie wielmożnych amerykańskich gotów?


Moritur wrote:
Chcecie walczyć o swój ładny wizerunek na tym forum?


No właśnie, ja walczę o SWÓJ (czyt.: SWÓJ!!!!) wizerunek, bo z żadnymi gotami się nie utożsamiam. Owszem, mogę utożsamiać się ze stylistyką goth ale tylko tyle.


Moritur wrote:
co Wy zrobiliście dla wykreowania "ładnego" wizerunku goth


A po jasną cholerę miałbym cokolwiek robić? Gówno mnie to obchodzi, a mój komentarz na temat skrótu dot. filmu odnosił się tylko do tego, że ta grupa ludzi naprawdę nie sypia w trumnach, nie zjada kotów i tak dalej a takie filmy są śmieszne. Człowieku uderz się w głowę...


Kota wrote:
Cytat:
Dajcie sobie spokój. Argumenty w stylu lansu zostawcie dla swojego logo na portalu CP. Szanuję Waszą pasję i dążenia... ale forma i efekty Waszej działalności są po prostu marne.


A jakie są Twoje?


Ejjj no dajcie mu spokój, przecież jeździ karawanem, czy to nie wystarczający wkład??? Ja możecie być tacy niewdzięczni XDDDD

Moritur wrote:
Kultura alternatywna, która boi się kolejnej alternatywy.


To może zaczniemy zajmować się koprofagią? Przecież to jeszcze bardziej alternatywne. To co, jemy? Przecież chyba się nie boisz kolejnej alternatywy? Smacznego.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 15:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hehe.. Nonsensopedię chciałem tu polecić już wcześniej... ale ktoś by się ponownie oburzył :) dajcie sobie spokój... rozbawiacie mnie tylko :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 26-01-2009, 15:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Możesz przeczytać i odpowiedzieć mi na kilka pytań czy to Cię przerasta, o czcigodny?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Kota


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 43
Zodiac: Aquarius
Joined: 12 Nov 2005
Posts: 60
Location: Nikądy

PostPosted: 26-01-2009, 15:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

D-Vision przestan bo urodze ze smiechu zaraz!!! :D

@ Moritur: Jak wyzej i vice versa :]
Back to top
View user's profile Send private message
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 26-01-2009, 16:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

A właśnie, chciałem jeszcze dodać, że kiedy następnym razem jak przyjedziesz na CP to mów wszystkim, którzy będą robić sobie zdjęcia, a najlepiej stań na rynku i krzycz, że Ci ludzie w przeciwieństwie do Ciebie są żałośni... Może ktoś porysuje Cię zamiast mnie. A ja będę mógł w spokoju gibać się pod sceną.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Piglet


Offline 



Joined: 26 Jan 2009
Posts: 7
Location: Z trumny

PostPosted: 26-01-2009, 16:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

a... i wytłumaczcie mi dlaczego karawan na festiwalu muzyki gotyckiej wywołał tutaj takie wielkie Halo w waszych postach, praktycznie w większości wypowiedzi na temat filmu jest mowa na temat karawanu, aż dziw bierze...przez kilka lat na zamku w Bolkowie stała trumna w której goci robili sobie różne dziwne zdjęcia i nikt o to się nie pluł, zamek obstawiony jest płytami nagrobnymi pod którymi siadają goci i piją piwo, to jest ok. Umbra et imago w swoim szoł pokazywała bardziej gorszące rzeczy, i to kilka lat temu...i co, bez odzewu, ludzie wieszali się na hakach, zaszywali sobie usta...to też było OK...a tu jeden "mały" karawan i o...proszę co się dzieje...skoro nie ma "10 przykazań" gota jak się ubierać, jak czesać i czym jeździć, to czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego właściciel zakładu pogrzebowego w karawanie jest nie OK a got w spodniach moro jest w porzo?! To nie Moritur zaczął się czeiać tylko pan administrator, że karawan u babci, że śmieszne i daj pan spokój. Kota nazywa Moritura kilka razy świrem...no soko...zobaczymy jak i ja się nie powstrzymam przed podobnymi epitetami w jej kierunku...
A tu tak kilka cytacików dla przyomnienia....

Ergo wrote:
mieszkal z nami u babci :P daj pan spokoj :D pamietasz karawan ? ;)

...taaa... pamiętam, stał na podwórku tam gdzie mieszkał facet który nie wierzył że jakiś film w Bolkowie kręcą......


D-Vision wrote:
jako świra sypiającego w trumnie.

...taaaa...a ci co robili sobie zdjęcia w trumnie, koło trumny, w karawanie itd też nazywacie świrami, i wszystkie panienki z plecakami w kształcie trumienek, i w ogóle wszystkich poprzebieranych?

Ergo wrote:
mnie nie interesuje lans karawanem w bolkowie

...lans..karawan...lans...karawan...lans...karawan...
żal d.... ściska....mnie jak coś nie interesuje to o tym nie piszę i już...
widocznie jesteśmy warci uwagi skoro tyle postów i w takim czasie się tu o nas pojawia :D Dzięki...a może jesteście jak te "brukowce" (np brukowiec HBO), wszak ktoś wspominał tu o zwiększeniu popularności danego tematu.... :D :D :D dzięki naszym osobom i naszym wpisom :)

Ergo wrote:
stary ja pamietam co robiles na festiwalu, czyli glownie poswiecales czas na to aby szalec w karawanie

...a Ty chyba głównie nas śledziłeś i skupiałeś głównie swoją uwagę na naszym karawanie i na nas samych :D :D :D no bo skoro się tak orientujesz....może jakieś statystyczki :D :D :D

Ergo wrote:
chcesz sypiac w trumnie, ok twoja sprawa jesli czujesz sie z tym dobrze.

...no ba...jasne czyja to sprawa, ale wiesz, jedno mnie martwi, to tylko brukowce pisały i niszowe media o spaniu w trumnie, czyżbyś posługiwał się w posiłkowaniu ich informacjami? WOW doprawdy niesamowite....

Kota wrote:
Udało się? Skandal był??? ;) Wpływy na konto na bene do karawanu?? :D:D:D

Wiesz...wpływy były tak ogromne, że na tegoroczne CP mamy zamiar wybrać się dwoma, jak nie trzema karawanami, ku Twojej uciesze....nie sposób będzie nas przeoczyć, wierz mi, a "lans" taki odstawimy że hej :D :D :D Może już teraz założyć temat CP i karawan :P

Kota wrote:
TVN szukał sensacji i kogoś kto wygląda jak kompletny świr i jeździ karawanem po to by sobie zapewnić oglądalność..

Następnym razem zakleimy sobie sutki taśmą izolacyjną i wciągniemy stringi na twarz, wtedy na 100% będziemy wyglądać na niekompletnych świrów, żaden TVN nie zwróci na nas uwagi...albo jakieś kolorowe peszele na głowie, buty na pół metrowej podeszwie, 5 kg łańcucha...OK może być?
Zeby mnie ktos źle nie zrozumiał, nie mam nic przeciwko takiemu ubieraniu się :D :D :D

Kota wrote:
bo ludzie chcą obejrzeć świra w karawanie żeby moc się pośmiać

No ba, i poczytać wypociny świra bez karawanu żeby móc popłakać sobie...(ze śmiechu) :P

Kota wrote:
bo tylko wytkną Ciebie palcami a później zapomną do czasu aż kolejna telewizja nie zainteresuje się bardziej pseudooryginalnym indywiduum, które jeżdzi starym ambulansem z napisem "łowcy skór" i mazał się będzie ludzką krwią... Bo karawan przestanie być już jakimś makabrycznym widokiem

Nie wiem czym przyjechały laski które mazały się krwią na ostatnim CP, ale chyba na nasz temat owstało więcej materiałów, lansiarskich, brukowych itd, możecie je nazywać jak wam się żywnie podoba :D ;D :P
Tak się dziwię że pozwolono tym dziewczętom wystąpić. Jak tu teraz społeczeństwo ma Was zaakceptować po takim szoł! Nekrofilia wysiada w przedbiegach!

Kota wrote:
Straszne... wiesz ? Szczerze wątpię by karawan na ulicy zrobił na mnie wrażenie, po Poznaniu trochę ich jeździ i jakoś nie wietrzy się w każdym z nich jakiegoś gota... rozumiem że Twój jest bardziej karawanowaty niż tych z usług pogrzebowych?

Nasz karawan jest karawanem istniejącego, prosperującego NASZEGO Domu Pogrzebowego, czy jest bardziej karawanowaty, nie wiem, to Ty wyglądasz na specjalistkę z tej dziedziny, wszak poruszałaś kwestię karawanu w niejednym swoim poście, za co dziękuję. :D
Poza tym teraz piszesz że karawan na ulicy nie robi na Tobie wrażenia, w poprzednim poście isałaś na temat karawanu na ulicy że to makabryczny widok.....hmmmm
W ogóle zalatuje już mi tu "rasizmem samochodowym"...:D ...tak czy siak temat kręci się wokół karawanu, nasz kochany Cadillaczek ma już chyba czkawkę w baku :P

Kota wrote:
Nieliczyłabym za bardzo HBO jest jednak kodowane, poza tym leci masa innych ciekawych filmów.

BEZ KOMENTARZA

Dziękuję i Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 26-01-2009, 16:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moritur wrote:
Ja Ciebie za cholere nie kojarzę... a Wy mnie tak. Mój karawan itd. Public relation zbiera kolejne ofiary i tyle.


No tak, bo zobaczenie własnej gęby w TV to podstawa.


Moritur wrote:
Chcecie walczyć o swój ładny wizerunek na tym forum?


Chrum?

D-Vision wrote:
No fakt! TO JESZCZE JEŻDŻENIA PO MIĘDZYSTANÓWCE KARAWANEM! I spotkania z innymi właścicielami karawanów "stary ale masz tru felgi, o ja cieeeee".


Z Misfitsami puszczonymi na pełen regulator - powiem Ci, że ja chętnie :D

D-Vision wrote:
Na następne CP przyjadę walcem drogowym i będę jeździł nim po polu - na bank za rok wszyscy będą mnie kojarzyć! Albo przypłynę U-botem i wynurzę się ze studzienki kanalizacyjnej na rynku...


Bądź jak ten koleś ze Słowacji w 2004, który przyjechał obklejony taśmami samoprzylepnymi - tyle lat minęło, a ja go do dziś pamiętam :P

D-Vision wrote:
To może zaczniemy zajmować się koprofagią? Przecież to jeszcze bardziej alternatywne. To co, jemy? Przecież chyba się nie boisz kolejnej alternatywy? Smacznego.


Przecież miliony much nie mogą się mylić!

(o kurwa, chyba zrobiłem coming outa!)
Back to top
View user's profile Send private message
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 16:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Are You happy now? Czcigodny...

Dodano po 4 minutach 32 sekundach:

Piglet... przyjedziemy na walcu... jak kolega z ekipy. Zlot walców - to by było coś. Pure Fucking Gothic Waltz :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 26-01-2009, 16:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Piglet wrote:
...taaaa...a ci co robili sobie zdjęcia w trumnie, koło trumny, w karawanie itd też nazywacie świrami, i wszystkie panienki z plecakami w kształcie trumienek, i w ogóle wszystkich poprzebieranych?


Robienie sobie przysłowiowych "jaj" poprzez zdjęcia takie czy owiakie, jak i stylizowane elementy garderoby oraz ich używanie DELIKATNIE różnią się od spania w trumnie. Czy to, że niosąc w foliowej torebce chleb przez miasto, oznacza, że jestem piekarzem?

Piglet wrote:
Następnym razem zakleimy sobie sutki taśmą izolacyjną i wciągniemy stringi na twarz, wtedy na 100% będziemy wyglądać na niekompletnych świrów


No nie wiem do kogo kierujesz te słowa, bo mi, jak i zapewne Kocie daleko do takiego wizerunku.

Piglet wrote:
No ba, i poczytać wypociny świra bez karawanu


Ale za to z walcem :P

Piglet wrote:
Nie wiem czym przyjechały laski które mazały się krwią na ostatnim CP


Były żałosne.

Moritur wrote:
Are You happy now? Czcigodny...


Nie mam powodów aby być happy ponieważ (oprócz wyręczania się własną dziewczyną, która mimo wszystko wypowiada się i tak bardziej rzeczowo niż Ty) nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytania lub pozostawione niedopowiedzenia.

Quote:
Piglet... przyjedziemy na walcu... jak kolega z ekipy. Zlot walców - to by było coś. Pure Fucking Gothic Waltz :)


Widzisz jakąś różnicę pomiędzy przyjechać walcem a przyjechać karawanem? Oba to tzw. pojazdy specjalistyczne, równie dobrze będzie można przyjechać karetką, pożarniczym SKOTem, BWP or something. Poza tym odpisując w ten sposób zaśmiałeś się delikatnie z samego siebie ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Piglet


Offline 



Joined: 26 Jan 2009
Posts: 7
Location: Z trumny

PostPosted: 26-01-2009, 16:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niektórzy wątpili w moje istnienie, i przypisywali Moriturowi schizofrenią czy inne rozdwojenie IP, tak więc:

Ponad karawan posiadamy w naszej firmie trzy komputery stacjonarne i 5 laptopów, mamy dwa łącza, jedno radiowe drugie TP.
Tak sią składa że Moritura i mój laptop chodzą pod jednym łączem z TP.
Znając życie i tak wiecie lepiej...jak jest...
acha - liczbę komputerów podałam celowo, żeby "umocnić swój LANS" :D

Dalej nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie czy ktoś widział film Witajcie w Mroku, czy rozwodzicie się tylko nad zajawką z Tygodnika? Przedrukowaną zresztą na Onecie.
Pytałam też co sądzicie o reszcie uczestników filmu, ale widzę że przy temacie karawanu a ostatnio walca i ubota nie mam szans na odpowiedz na temat owego filmu jaki jest tematem tego wątku...
ale zabawa...o ja cie...
Zapomniałabym o jeszcze jednym - co powiecie na udział pani Anki O. w tym "śmiesznym" filmie - lans? Głupota? potrzeba zarobku? Hmmmm...???
Back to top
View user's profile Send private message
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 26-01-2009, 16:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Piglet wrote:
Niektórzy wątpili w moje istnienie, i przypisywali Moriturowi schizofrenią czy inne rozdwojenie IP


Nie artykułowałem takowych. I jeszcze raz chciałem powtórzyć, że naprawdę szanuję Cię, ponieważ rozmawiasz bardziej składnie niż Moritur więc aż na sercu lżej.

Piglet wrote:
Dalej nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie czy ktoś widział film Witajcie w Mroku, czy rozwodzicie się tylko nad zajawką z Tygodnika?


Ależ otrzymałaś, napisałem powyżej:

D-Vision wrote:
a mój komentarz na temat skrótu dot. filmu odnosił się tylko do tego, że ta grupa ludzi naprawdę nie sypia w trumnach, nie zjada kotów i tak dalej a takie filmy są śmieszne.


Oczywiście nie chodzi mi tu o śmieszność samej tematyki filmu, a o śmieszność poprzez łączenie tego z kulturą goth i kreowaniem wizerunku, na którym osobiście mi nie zależy, aczkolwiek nie lubię, kiedy ktoś jest postrzegany w sposób, w jaki nie powinien.

Piglet wrote:
ale widzę że przy temacie karawanu


Z tym karawanem to jest tak, że po prostu jeśli nie można prowadzić z kimś |(ufam, że nie jesteś taką osobą) merytorycznej dyskusji (jako że nie przyjmuje ona innego punktu widzenia) to zaczyna się robić takiej osobie przytyki w formie prześmiewczych wypowiedzi na temat charakterystycznej cechy/elementu wizerunku danej osoby. W tym przypadku jest to karawan. Osobiście bardzo podobają mi się karawany (wizualnie). Tzn. podobały mi się. Do dzisiaj.

Piglet wrote:
co powiecie na udział pani Anki O. w tym "śmiesznym" filmie - lans? Głupota? potrzeba zarobku? Hmmmm...???


Pani Anka O. nie jest dla mnie i dla większości tu żadnym autorytetem. A co do pytań: 1. Yep. 2. Maybe. 3. Sure.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Moritur


Offline 



Joined: 25 Jan 2009
Posts: 19

PostPosted: 26-01-2009, 17:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

D-Vision... odpiszę, bo jeszcze nie zasniesz w nocy. Kwestia gotów z USa czy Belgii i nieszczęsnych karawanów - wpisz sobie w googlach hearse Club i wtedy zrozumiesz, że to nic nadzwycajnego. Jest grupa ludzi, którzy kochają te auta i nie dlatego, że stanowi to dla nich wersję promocji ich samych lub estetyki, którą w sobie noszą. Po prostu... te auta sa specyficzne i jeśli miałeś kiedykolwiek okazję jeździć typowym amerykańskim klasykiem - niekoniecznie karawawnem - to doskonale będziesz wiedział, że żadna europejska maszyna nie jest w stanie temu dorównać. Przyjechaliśmy na CP karwanem, bo na codzień nim jeździmy... w dodatku na potrzeby filmu... trumna tez była dla filmu. Jak wszyscy padliście ofiarą manipulacji - nie wiem kto z bohaterów śpi w trumnach - my nie... I nic mi o tym nie wiadomo... Jak Helga vel Piglet słusznie zauważyła - męczycie się z tym karawanem, że już koledze przestały się podobać. Sam twierdzisz, że to portal muzyczny - więc oprócz słuchania, recenzji i osądzania co jeszcze robicie? Chwała Wam za imprezy, zloty i inne. Tylko, że to kolejne muzyczne wydarzenia. Nie jestesmy związani z muzycznym nurtem goth/alternative czy innym... Przez chwilę analizowaliśmy subkulturę przez pryzmat image, działalności niemuzycznej... Widzimy dużą różnicę pomiędzy goth polskim, a np. USA. Dla Twojej informacji = nkt nie podnieca się felgami w tych klubach... te maszyny to w większości unikaty i ich wartość możesz przyrównać do klasycznych Mercedesów. Jeśli ktoś kupuje takie auto dla lansu to musi się pochwalić sporym kontem w banku. Widzimy różnice międzynarodowe, inne podejście, odmienną analize tematu i przede wszystkim... inną formę uzewnętrzniania przynależności i samoświadomości. Jeśli odebrałeś moje uwagi jako próbę syntezy auta z ideologią goth to grtuluję Ci... przeceniłem Cię...
Jeśli jesteś taki obeznany w muzyce goth - zrób o tym film... o muzyce. Prawa rynku? Tylko tyle masz do powiedzenia...?
Nie ja napisałem, że lans w Bolkowie przybrał formę pewnej oryginalności... która i tak przeminie. Zgłoś się do koleżanki...
Nonsensopedia idealnie opisuje komiczny wizerunek gotha... Bardzo TRU to póki co Wy jesteście... bronicie swoich alternatywnych wizji jak oka w głowie, starając się odczepić od gotyckiego ruchu...zastepując go zimną falą, post punkiem itd. Sprawa wygląda tak, że społeczeństwo i tak wrzuci Was do jednego worka - jak słusznie zauważyła koleżanka opisując moją osobę. Boisz sie tego czy jak? Jeśli czujesz się kim czujesz to śpij spokojnie. Dziwi mnie to tylko, że na portalu o takiej tematyce nikt nie chce byc gotem? :D A jak ktoś jeździ karawanem albo ma trumny w domu to jest TRU! Uuuuu moja twarz w filmie? I co? Mam się niby schować do trumny? To Ty się opanuj i trochę pomyśl nad sensem tego co piszesz na portalu, który w swej formie i treści, a przede wszystkim założeniu mówi o formach sztuki.
Co do walca - jeśli jesteś tak konsekwentny jak piszesz to nawet na rowerze nie przyjedziesz. Typowe - dużo gadać... mało robić...
Public relation - póki co moje PR dotarło nawet do Ciebie... Twoje PR? Chyba, że przeoczyłem... Amerykańscy goci już nas widzą :)
Lepiej Ci? :D
He... To nie ja, lecz Ergo podniósł krzyk o wizerunek gotycki. Mnie on interesuje tyle co ten portal. Śmieszne to jest pisać osąd na temat filmu, którego się nie widziało.
Nie wpomagam kultury goth, ani alternatywnej ani żadnej. Więc mój wkład nie jest istotny... świadczę usługi dla ludzi i przedsięwzięć pokroju goth/horror. Nie nazwę tego wkładem... Wy oficjalnie pracujecie nad analizą muzyki, koncertów, itd. Jeśli to ma przybrac miano wkładu w kulturę to pytam się czy to aż tak wiele? Doceniam to, ale szczerze mówiąc jeśli coś ma mi się spodobać to żadna recenzja nie będzie do tego potrzebna, z kolei informację o koncertach moge uzyskać na innych nie/alternatywnych portalach. Nie widzę tu żadnej rewelacji...
Pokaz Omegi na zamku uważasz za kaszanę - Ty coś pokaż! Normalne... krytykować... osądzać... mieszać z błotem... a samemu g... robić. Jak już pisałem... cała polskość
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 26-01-2009, 17:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moritur wrote:
Problem z subkulturą gotycką jest taki, że tzw. goci dużo lubią mówić i się stroić... a tak naprawdę gówno robią.

Moritur wrote:
Co Ty robiłeś na CP? Stałeś i gibałeś się pod sceną?

Przyjazd na CP:
- dla lansiku - źle
- dla muzyki - źle

To w jakim celu można przyjechać na CP żeby nie narobić sobie obciachu? :)

Powiedz mi, Moritur, w jakim celu przyjechałeś na CP?

ps. na wszelki wypadek zaznaczam, że nie piszę tu po to, aby bronić gotów ;) i abstrahuję od całej kłótni powyżej

***

Moritur wrote:
Człowieku Ty nawet nie wyglądasz jak goth...

Moritur wrote:
są ludzie, którzy na codzień chodzą ubrani i wymalowani jak na CP... do pracy... do sklepu... i gdzieś mają opinie społeczną.

No właśnie. Trafiłeś w sedno. Ergo na codzień chodzi ubrany jak na CP - do pracy, do sklepu... i gdzieś ma opinię społeczną. Czy w związku z tym powinien przejąć się Twoją opinią, tudziesz Twoim poglądem na jego skromną osobę? Czy Ty powinieneś przejąć się jego?

Na odchodne powiem tyle, że nie mam nic przeciwko lansikowi, trumienkom, gotom, przeciwnikom gotów, innym subkulturom, muzyce, kurom domowym, panom w krawatach i niczemu, co nie przynosi szkody innym, a powoduje, że świat jest różnorodny i przez całe życie może czymś zaskoczyć. Powiem Wam, że tak patrząc z dystansu, nawet Wasza kłótnia mi się podoba (nie wnikając w szczegóły, bo czytając Was, nieodparcie mam wrażenie, że jedni o słońcu, drudzy o księżycu...), bo dowodzi, że człowiek nie żyje tylko po to żeby pojeść i pociupciać.


Last edited by Saga on 26-01-2009, 17:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ataru


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Aries
Joined: 21 Dec 2006
Posts: 139
Location: Lublin

PostPosted: 26-01-2009, 17:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lans lans, dupa srana. Juz w ogole nie wiem o co Wam chodzi. Chlopiec, ktory wystapil w filmie o gotach, kreconym na festiwalu muzyki gotyckiej, ktory sam upiera sie ze nie jest gotem a zarazem ciagle wokol tego tematu sie kreci i tego, ze mogl popatrzec na swoja przefantastyczna buzke w telewizji najpierw zaczal marudzic, ze nie wygladamy jak goci (zapewne dlatego, ze nie posiadamy karawanow jak chlopiec, ktory to gotem nie jest), ale teraz to juz jest tylko jeden wielki flejm.

Stary, prawda jest taka, ze ten film nie mial zrobic wrazenia na ludziach pasjonujacych sie muzyka i stoja i gibaja sie pod scena, bo tacy zwyczajnie machna reka na to, ewentualnie przedtem popukaja sie w czolo a dla ludzi z tym nurtem nie majacych nic wspolnego, dla fanow uwagi i innych tego typu programow.

Goci, ktorych w kazdym poscie wspominasz wielokrotnie, ktorym to oczywiscie nie jestes, co tez wystarczajaco duzo razy powtorzyles to naprawde w przewazajacej wiekszosci zwyczajni ludzie. Zdziwiony? Wcale nie chcacy chodzic po ulicach ubrani tak jak na CP czy innych eventach i tacy tez ludzie tu sie wypowiadaja, moze dla Ciebie to zaskakujace, ale naprawde nie wszyscy chca brac z Ciebie przyklad i pokazywac - o to pokemon juz na wyzszym lewelu, zaiste, chce byc taki jak on! Albo tylko czekac z niecierpliwoscia na dni, gdy mozna bedzie sie napic krwi menstruacyjnej swojej dziewczyny.

Po prostu nie kazdy jest taki jak Tobie sie wydaje, kazdy z nas jest wyjatkowy i jedyny w swoim rodzaju i jakiekolwiek szufladki nie maja sensu, chcecie jezdzic karawanem? Alez prosze bardzo, jak sprawia Wam to frajde - tym lepiej. Ale jesli ktos z ta frajda pcha sie do mediow i potem jest pelen oburzenia, ze nie wszystkim sie to podoba - to juz jest hipokryzja. Wybaczcie bledy wszelkiej masci, sens chyba bedzie jednak jasny, a ja ide cos zjem ;]
Back to top
View user's profile Send private message Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Forum Index » Sztuka » Film » Witajcie w mroku - HBO 30.01.2009 godz 21.55

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group