FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » "Prawdziwy Fan"
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 15-06-2005, 10:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tam mam koszulki Cradle of Filth ze wszystkich płyt, oprócz "Damnation...", którą uważam za porażkę totalną... A naszywek nie ma od dawna :)

Aha, jeszcze wydaje mi się, że prawdziwy fan powinien umieć spojrzeć krytycznie na swój ukochany zespół. W końcu jak jest się z kimś od tylu lat to to już prawie jak stare małżeństwo :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 27-06-2005, 07:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

prawdziwy fan......hmmmm.......słucha, bo czuje fizyczną potrzebę.......zbiera informacje nie dla szpanu, ale z ciekawości i chęci poznania kulis tworzenia muzyki (inspiracje, perypetie itd.) prawdziwy fan z biciem serca czeka na kolejną płytę nawet przez kilka lat ....

Czytając Wasze wypowiedzi ,myślę że szkoda że w realiach "prawdziwi: Fani nie podchodzą do tego w taki sposób.
Mam koleżankę w NL która jest WIELKĄ Fanką Rolling Stone , nie jestem w stanie zliczyć na ilu ich koncertach już była , jeśli trzeba było ,leciała nawet do Stanów na ich koncert ona poprostu żyje ich muzyką
Na codzień jest zwyczajną dziewczyną , ale znam wielu pseudo fanów , którzy nawet nie potrafią wymienić tytułów płyt "swojego " idola czy nawet to jak się nazywają członkowie grupy..

[ Dodano: 27-06-05, 08:21 ]
marta89 wrote:
no jak zawsze jakies ale do mojej wypowiedzi.oczywiscie najwazniejsze sa bledy ortograficzne no bo jak inaczej.po za tym ja interesuje sie muzyka ktora slucham i wiem to co powinnam o tych zespolachwiedziec..ale pisalam juz ze niektorzy u mnie wymagaja jeszcze wiecej a sami nic nie wiedza ale sa gora bo oni sa starsi czy cos w tym stylu.
:))



A ja może powiem tak, słyszałam o takich przypadkach nawet , że jeśli nie słuchałaś teg co inni , to byłeś/aś totalnie olana przez dane osoby a czasem nawet i bita
Mój bardzo dobry przyjaciel znalazł się w takiej sutuacji raz , musiała nawet policja interweniować:/
Ja jeśli nawet znam osoby które słuchają innej muzyki niż ja , to ani nimi nie pogardzam ani się nie staram narzucać swojego zdania ,ani się nie pytam ile wiedzą na temat danego zespołu , jeżeli już rozmawiam o danej grupie to np pytam czy słyszał/słyszała już nowy kawałek bądź płytę
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 27-06-2005, 08:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Miałem się tutaj nie wypowiadać, ale zauważyłem coś w poście powyżej co musze skomentować.

Taka analogia mi sie nasunęła, z fanem piłki nożnej, który interesuje się ukochanym klubem i który chodzi i jeździ na mecze, ma koszulkę, szalik, zawodników rozpoznaje po sylwetce a nie po numerze na stroju i nie uczestniczy w zadymach. Nazwano by takiego fanem.

Teraz wracając do metalu - rozbić powyższą definicję na pół. Czy będzie fanem ktoś kto za zespołem jeździ na koncerty, bo fascynuje go muzyka, taka na żywo i taka z płyt, ale z drugiej stony nieiwele sie orientuje w temacie inspiracji czy perypetii jakie towarzyszyły powstawaniu muzyki? I w drugą stronę - interessuje się zespołem, wie o nim wszystko ale na koncerty nie chodzi i nie jeździ (bo nie ma kasy, bo nie ma z kim) - czy to będzie fan czy nie?

Przecież nie można powiedzieć, że ktoś nie jest fanem tylko dlatego że akutrat sytuacja finansowa nie pozwala mu na uczestnictwo w koncercie, no tak mi sie przynajmniej zdaje...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 12-07-2005, 10:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:
prawdziwy fan......hmmmm.......słucha, bo czuje fizyczną potrzebę.......zbiera informacje nie dla szpanu, ale z ciekawości i chęci poznania kulis tworzenia muzyki (inspiracje, perypetie itd.) prawdziwy fan z biciem serca czeka na kolejną płytę nawet przez kilka lat ...

znam takich ludzi.... przede wszystkim to fani Depeche Mode (moi znajomi) .... oddadzą ostatni grosz by zobaczyć na żywo swych ulubieńców, by kupić płytę... by zdobyć autograf są zdolni do wszystkiego..
Vampirella wrote:
"prawdziwi: Fani nie podchodzą do tego w taki sposób.
Mam koleżankę w NL która jest WIELKĄ Fanką Rolling Stone , nie jestem w stanie zliczyć na ilu ich koncertach już była , jeśli trzeba było ,leciała nawet do Stanów na ich koncert ona poprostu żyje ich muzyką
Na codzień jest zwyczajną dziewczyną

i to jest prawdziwy Fan.... nic na pokaz ... ma coś w sercu i tym żyje :)


Vampirella wrote:
ale znam wielu pseudo fanów , którzy nawet nie potrafią wymienić tytułów płyt "swojego " idola czy nawet to jak się nazywają członkowie grupy..


też znam takich ludzi, mówią o sobie że są "mega fanami" a tak naprawdę nic nie wiedzą o danym zespole... Przykład: mam kolege który mowi ze jest wielkim fanem Kreatora... na pytanie jaka jest Twoja ulubiona płyta tego zespołu odpowiada.. no ta pierwsza.. pierwsza jaką wydali .... to moja najlepsza płyta ... lepszej nie ma... (a gdy leci utwór i się go zapyta znasz ten utwór? odpowiada... nie a co to jest pierwszy raz to słysze...)

Ja moge określić się fanką dobrej muzyki : począwszy od rocka poprzez gotyk i electro :) Jestem fanką dobrego grania :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 19:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Muszę podzielić Twoje zdanie, choć gotyk i elektro nie trafia mi w podniebienie. Jestem fanem metalu.
Respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 12-07-2005, 21:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak w tym całym chaosie jestem w stanie stwierdzic w 100% że jestem fanem muzyki Deicide oraz tego co przekazują wraz z nią. Jestem również fanem Cannibali z Fisherem na czele a właściewie jakoś tak wyszło że słucham ich muzyki od czasu Vile.....Niestety jak w przypadku rozpadu (bo można tak powiedizec) Deicide nie zawsze popieram ruchy samego zespołu lecz niestety świat żadko kiedy jest taki jakbyśmy tego sobie zyczyli i nie zawsze równeiż moge sledzić i obserwować poczynania moich ulubionych kapel a to z racji na brak czasu no i jak równeiż na przepływ informacji bynajmnij mierny. Sumując to co w chaosie skleciłem czuje się fanem
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 21:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

W pewnych kwestiach chaos jest systemem.
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 12-07-2005, 21:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Shamoth wrote:
W pewnych kwestiach chaos jest systemem.
respect


W których? Czy aby nie w tych, gdzie przyczyny tkwią w skutkach?

;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 22:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dla jednych to co jest w pewien systematyczny sposób uporządkowane dla innych jest chaosem, ale trzeba jedynie poznać system-klucz i wszystko jest jasne.
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 12-07-2005, 22:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Klucz? Ok, to każde działanie uzależnij od rzutu kostką, wczęsniej przyporządkowując okreslonej ilości oczek konkretne posunięcie. A jak już wprowadzisz to w życie to poszukaj sobie klucza. Powodzenia!

;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 12-07-2005, 22:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Chyba ten tekst był na agrressive measures Sinistera "Chaos bring chaos , chaos bring order"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 22:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

No nie do końca tak Nipper! Jeśłi dla Ciebie coś jest porządkiem dla kogoś może nie być bo nie zna Ciebie do końca. To jest to. Nie ma się co wq... To jest moje zdanie. I jeszcze to że mój chaos nie jest uzależniony od schematu Berluoniego czy jak go tam zwał.
Respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 12-07-2005, 22:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tu racja wszystko jest względne nawet sam chaos
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 22:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Widzisz, wszystko zależy od punktu widzenia, po części masz rację, szacuneczek no i browarka. heh
respect

[ Dodano: 12-07-05, 23:48 ]
ups myśłałem że to jack ... ale spoko brooskie z każdym na prawie każdy temat
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 12-07-2005, 22:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Alez ja się nie wq... :)
Chce tylko powiedzieć, że niedo kazdego chaosu znajdzie sie klucz. Liczba pi na przykład. 3,14...i to co dalej nie ma żadnego klucza.

Zaznaczam jednak, ze możemy sie tutaj trochę nie rozumiec i niekoniecznie mówimy o tym samym mając na mysli "klucz".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next »
Forum Index » Rozmowy » "Prawdziwy Fan"

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group