FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Gotycki/metalowy/... ymydż
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 18-01-2005, 17:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ten koles wygladal bardziej jak kobieta (albo gitarzysta Europe :) ), a nie jak twardy gotycki łorior. Mowiłem juz w innym topicu - dzisiejszy gotyk, to dla mnie bardziej cyberpunk niz gotyk, damn it!


To chyba jeszcze zależy od tego jaki koleś "styl" gotycki wyznaje. Może właśnie styl ubioru "cyber" i dlatego tak wyglądał. Zresztą jak dla mnie Castle Party jest takim przekrojem przez modę gothic - można tam znaleźć wszystko, a jest na co popatrzeć!

A ja na codzień chodzę w glanach, skórzanych spodniach (ewentualnie dźinsach), ładnych czarnych golfach lub koszulach no i w ramonesie (chyba że mróz przypili to zakładam polary i goretexy). Ale nie jestem true evil grim of darkness... te czasy mam juz dawno za sobą :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
JaspinQ


Offline 



Joined: 08 May 2004
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 18-01-2005, 18:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja rozumiem, po pewnym czasie czarne ciuchy to przyzwyczajenie... Ale to przyzwyczajenie skads sie bierze!
A skad? Z podazania za tlumem :>
Dalej bede trwac przy teorii, ze banda malolatow na wszystkie sposoby trzymajacych iymydż, starajacych sie byc indywidualistami, niczym nie rozni sie od bandy dresow na lawce przed blokiem :) Idac dalej tym tokiem rozumowania, subkultury biara sie z checi przynaleznosci, czyli pewnego ograniczenia. Mozna tez podhaczyc tu pozerstwo.
Reasumujac: image trzeba sobie ksztaltowac samemu, a nie patrzac jak byla ubrana panna czy koles na koncercie/imprezie/w knajpie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 18-01-2005, 18:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ja rozumiem, po pewnym czasie czarne ciuchy to przyzwyczajenie... Ale to przyzwyczajenie skads sie bierze!
A skad? Z podazania za tlumem :>


Ależ oczywiście, ja się wcale nigdy tego nie wypierałem i nie wyprę, że jak miałem tak mniej więcej 15 - 18 lat to byłem bardzo mhroczny, true, evil, grim i of darkness. Zapieprzałem w czarnych bojówkach wpuszczonych w buty, bluzach i koszulkach ulubionych kapel i we flejerze obszytym dokumentnie naszywkami. Piękne to były czasy młodości, ale się skończyły. I teraz czasem do knajpy ubiorę się w skóry (albo jak gram koncert), a poza tym dominują raczej zwykłe szmaty, ino w czarnym kolorze :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
JaspinQ


Offline 



Joined: 08 May 2004
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 18-01-2005, 18:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ależ oczywiście, ja się wcale nigdy tego nie wypierałem i nie wyprę, że jak miałem tak mniej więcej 15 - 18 lat to byłem bardzo mhroczny, true, evil, grim i of darkness. Zapieprzałem w czarnych bojówkach wpuszczonych w buty, bluzach i koszulkach ulubionych kapel i we flejerze obszytym dokumentnie naszywkami. Piękne to były czasy młodości, ale się skończyły.


Kazdy musi przez to przejsc :) Tzn. przez "przynaleznosc".
Chociaz, jak juz gdzies wczesniej napisalam, niektorzy z tego nie wyrastaja. A to juz chyba nazywaja "zaburzeniami" :D
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dama w Czerni


Offline 



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 6
Location: Aleksandrów ł.

PostPosted: 18-01-2005, 20:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

A mi się czarny kolor podoba.Po prostu.
I faceci na czarno też...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 18-01-2005, 20:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

'przynaleznosc' poprzez ubior istniec bedzie zawsze. sprobuj sie ubrac w cos, czego nie nosi nikt inny - ot w polsce chocby, juz nie mowie o swiecie.
jest to niemozliwe z prostej przyczyny - nikt nie bedzie produkowal ciuchow, ktore nie sprzedaja sie masowo, co tym samym oznacza, ze zawsze beda chocby dwie osoby ubrane podobnie. to z kolei powoduje 'przynaleznosc' do tlumu - rozowego, bialego ,pstrokatego - zalezy od tego jaka panuje akurat moda na pobliskim targu.
ale jesli ci sie uda - poslij zdjecie, chetnie zobacze taki oryginal ;>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 18-01-2005, 20:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
A mi się czarny kolor podoba.Po prostu.


No mnie tez się ten kolor podoba, ale tutaj się o sztereotypy rozchodzi :) O ludzi, którzy nie potrafia dorosnąć do tego, że dziecięce zabawy w przebieranki i subkultury są dobra na łykendowe wypady do baru a nie jako sposób na życie :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dama w Czerni


Offline 



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 6
Location: Aleksandrów ł.

PostPosted: 18-01-2005, 20:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

No tak,ale nie ubiorę się na zielono czy rółżowo,i mało obchodzi mnie to co ktoś powie ...Zresztą...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 18-01-2005, 20:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

wiecie, chlopaki, na *bardzo doroslych i powaznych* jakos nie dziala argument, iz mozna po prostu lubic czarny kolor. przekonalam sie o tym niegdys w szkole, a teraz i tutaj ;>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dama w Czerni


Offline 



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 6
Location: Aleksandrów ł.

PostPosted: 18-01-2005, 20:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja przekonuję się o tym codziennie,i mam to w poważaniu... :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 18-01-2005, 20:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja uwielbiam czarny kolor! I będę to powtarzał, w mojej szafie praktycznie nie ma innego koloru (nawet dresy do chodzenia po domu mam czarne). Ale chodzi mi nie o kolor, tylko o styl. Te wszystkie fantastyczne przebierańce co przyjeżdżają na CP to chyba nie chodzą w tym na codzień do pracy. A jeśłi tak, to to już jest dewiacja... o to tutaj chodzi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 18-01-2005, 20:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

watpie zeby kotkolwiek ich zatrudnil w takim stroju.
no - chyba, ze mowimy o sexshopie ;p
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 19-01-2005, 09:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moim ulubionym kolorem jest zdecydowanie brąz, na drugim miejscu - czarny. Ja zawsze wygladam tak samo, czy w knajpie, czy na uczelni, czy jak gram koncert - to jest uczciwe. Nie czułbym (razem sie to pisze, czy osobno?) się dobrze przebierając się na koncerty, czy imprezy. Jestem sobą zawsze i w dupie mam, jeśli ktoś mnie po wyglądzie ocenia. Przynajmniej jestem autentyczny, bo wszystko co robie robie w zgodzie z sobą. 15latkowie, powinni zacząć od tego, a dopiero potem wsuwać się w bluzy Children of Bodom.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 19-01-2005, 16:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
Nie czułbym (razem sie to pisze, czy osobno?).


Osobno.
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 19-01-2005, 17:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn - masz odrobinę racji ale tez nie do końca. Na przykład ja gram w zespole blackmetalowym, na scenie jestem w mejkapie, rozwalonej koszuli, często spódnicy narzuconej na spodnie ze skóry. - nie wyjdę tak na ulicę, bo to nie pasuje poprostu do świata zewnętrznego - a nie jestem true grim evil of darkness żeby chodzić i mhroczyć na codzień. Kocham to co robię, ale kocham to jak normalny człowiek znający umiar we wszystkim (no prawie we wszystkim). To co powiedziałeś, że nie oszukujesz nikogo ani siebie to się bardzo chwali, ale oznacza to jednocześnie, że ja oszukuję ludzi i jestem nieprawdziwy w tym co robię. A moge Cię zapewnić i osoby znające mnie też to zapewne potwierdzą, że nie mam większej pasji i miłości nad mój zespół i muzykę, którą gram.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Next »
Forum Index » Rozmowy » Gotycki/metalowy/... ymydż

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group