FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Czy zastanawialiscie sie...
Goto page « Previous  1, 2
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ANTAL


Offline 



Joined: 09 Jun 2004
Posts: 54
Location: Wrocław/Jesenik

PostPosted: 05-07-2004, 19:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

...co to bedzie jak dorobicie sie wlasnych dziatek, jak juz wyrosna. Czy beda sie chwalic tym ze ich starzy sluchaja -cenzura- strasznej muzyki? Czy sami bedziecie sluchac jeszcze tej muzyki?


Dorobiłem się już dziecięcia... 12 lat temu. I co? Nie dość, że słucham tej muzy, to ją jeszcze gram... Jakoś niebiosa nie zawaliły się na mnie, piekło mnię nie pochłonęło. Dziecię jest niestety amuzyczne, tzn. nie słucha żadnej konkretnej muzyki, jest za to bardzo uzdolnioną plastycznie (grafika, fotografia, malarstwo), urodziwą, młodą pannicą.

To zależy chyba od podejścia, od życiowego motta i co bardzo istotne, akceptacji (TAK, A K C E P TA C J I) ze strony tej drugiej osoby. Sama tolerancja tu nie wystarczy. Muzyka w Polsce (zwłaszcza cięższe brzmienia), poza tzw. układami, poza mainstreamem, tym co modne, to niezbyt intratne i bardzo, bardzo niewdzięczne zajęcie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 16-12-2005, 23:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mam tylko nadzieję, że mój ojciec zadał sobie to pytanie tego topiku kiedy włączał DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, BLACK SABATH. Mysłę jednak, że było to retoryką z jego strony. Dla muzyki trzeba mieć pewnego rodzaju szacunek, dojrzewać wraz z rozwojem techniki. Kajać tego, który próbuje wjechać na cenzuralność słuchania danych styli. Myśłę, że tylko demokracja w stylystykach muzyki ma teraz szersze znaczenie niż kiedykolwiek. Jak można teraz się dosłuchać wiele motywów jest powtarzanych lub granych w innych tempach, lub też z dodatkiem krótkich pauz. Wszystko można zagrać dosłownie w każdym stylu. Patrz MANDARYNA z coverem BON JOVI. For instance!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 17-12-2005, 16:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm nie wiem. kiedyś lubiłem wybiegac z planami w przyszłość. Teraz uwazam że to skrajna głupota. Dzieci mieć nie chce ... ale czy nie bede ich chciał za 5 lat? Może zmienie zdanie za 10 lat? Słucham mhrocznej i złej muzyki ale czy bede jej słuchał za 5 - 10 lat? Wszystko sie zmienia. Nie wiem co bede robił jutro, a najbliższy tydzien zaplanowac potrafie jedynie z grubsza. Nie planuje zycia osobistego (oczywiście kwestia wyksztalcenia, czy pracy to inna sprawa. Tu do snucia pewnych planów zmusza mnie specyfika systemu.)
Back to top
View user's profile Send private message
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 17-12-2005, 23:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

No więc jako matka dwulatka żywie szczerą nadzieje że upodobania muzyczne mu się nie zmienią, tj. na razie lubi to co ja :D
Back to top
View user's profile Send private message
Anya


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 20 Aug 2004
Posts: 59
Location: Poznań

PostPosted: 18-12-2005, 01:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jakoś nie zastanawiałam się nad tym, poza tym nie wiem czy będę mieć dzieci, mimo, że nie ukrywam, chciałabym... kiedyś...
Było by miło gdyby moje latorośle podzieląły moje zainteresowania muzyczne, ale przecież nie będę na siłe zmuszać do słuchania takiej czy innej muzyki, będą miały wybór, a mi pozostanie zaakceptować to (mimo iż serce mi będzie siękrajać jak po dyskach będą się rozbijać, ale nie sądzę by było aż tak źle;)


sadistic pussy wrote:
Jasne, dzieci się nie planuje. Co Ty piszesz? Nieplanujcie, zawsze je można schowac w beczkach ,hehe!

btw. nie wiem czy ten żart był zbawny
Back to top
View user's profile Send private message
Baby Grace


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Leo
Joined: 29 Aug 2005
Posts: 128
Location: Lublin

PostPosted: 18-12-2005, 12:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hmm, ciekawe pytanie. nawet kiedyś się nad tym zastanawiałem... Co do mnie i muzyki to będe słuchał tego co kocham i napewno dzieciaki będa o tym doskonale wiedziały (patrz: membrana głośnikowa cały czas w ruchu)... A co do nich, hmm... nie zmusze ich napewno do tego, by słuchały muzyki, która podoba sie mi, ale napewno będą miały z nią styczność i może jakims cudem im się spodoba, stwierdzą, że jest dobra i pokochają ją tak samo jak ja...

Wszystko przyjdzie z czasem...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Kekkai


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 20 Jan 2006
Posts: 31

PostPosted: 20-01-2006, 21:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tupotu małych nóżek na razie nie chcę, ale podobno kiedyś każdego dopadnie. Hmmm u mnie różnie z tą muzyką jest. Czego będę słuchać za te 5 lat nie wiem, to właściwie może być cokolwiek.. noo oprócz klip klopu [taak fajne określenie] na który mam uczulenie i może country&western ;)

Czego słuchać będzie moje dziecko? na początku pewnie "Ogóóórek ogóóóórek ogóóóóórek..." potem jakichś innych Fasolek ;)
A może Piccolo choro del Antoniano?

Tego Wam powiedzieć nie potrafię ;)
Back to top
View user's profile Send private message
:scheuermann:


Offline 



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 111
Location: :stettin:

PostPosted: 21-01-2006, 02:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kekkai wrote:
(...)A może Piccolo choro del Antoniano?

...haha:D...pamiętam to:D...
...a "ogórek" i nne Fasolki to już rzecz kultowa;)... (osobiście uwielbiam "zająca poziomkę" i "myj zęby";))...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mabh


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 35
Zodiac: Aquarius
Joined: 01 Aug 2004
Posts: 112
Location: Poznań

PostPosted: 21-01-2006, 12:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja dzieci nie będę zmuszać do słuchania tego co ja, bo wiem, że jak się kogoś do czegoś zmusza, to ta osoba czuje niechęć i wręcz odrazę to danej rzeczy. Dlatego więc moje dzieci będą miały wybór. Będą chciały biegać w gaciach, gdzie krok jest w kolanach?? Proszę bardzo. Znam kilku skejtów i są całkiem normalnymi ludźmi. Nie ukrywam jednak, że będę baaardzo szczęśliwa, jeśli moje potomstwo zakocha się w muzie, którą ja słucham :) Ave wszystkim
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Kekkai


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 20 Jan 2006
Posts: 31

PostPosted: 21-01-2006, 22:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

To, że ktoś ma spodnie niżej niż powinny być, to nic nie znaczy. Przykład? W moim zespole jest 2 świetnych giotarzystów, z czego jeden słucha Satrianiego a Drugi Children of Bodom ;) Plus obydwoje jeżdżą na deskach ;) I kocham ich obydwu bo są bardzo ciekawymi osobami.
Takich synków bym chciała ;)
Back to top
View user's profile Send private message
iguana


Offline 



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 88
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 21-01-2006, 23:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

dzieci wychowuja sie na muzyce słuchanej przez rodzicow z racji tego,ze sa zmuszone do jej słuchania w najmlodszych latach z racji braku mozliwosci sprzeciwu hehe....czasem zostaja przy tej samej muzyce czasem odchodza w kierunku innej...roznie bywa.... ja wychowałam sie głownie na polskim rocku i nadal bardzo lubie go słuchac....wszelkie perfecty, maanamy, lombardy itp....

Moje dziecko jest wychowywane przy muzyce jakiej ja słucham...a co o niej bedzie sadzic to sie okaze zapewne za jakies pare lat ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 22-01-2006, 00:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Iguano święta racja. Ja wychowałam się na Bajmie, Lombardzie i do dziś ich lubie (ciekawe jest to że tylko stare kawałki, nowych nie trawie zwłaszcza Bajmu). Dlatego mam nadzieje że mojemu małemu zostanie to czego słucha dziś razem ze mną.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Czy zastanawialiscie sie...

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group