FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Inner Vision Laboratory - Austeros (2015)
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 26-02-2016, 09:14    Post subject: Inner Vision Laboratory - Austeros (2015) Quote selected Reply with quote

INNER VISION LABORATORY 'Austeros'
Wydawca: Zoharum (ZOHAR 092-2)
Rok wydania: 2015
Nośnik: CD

Wrocławski projekt Inner Vision Laboratory to jeden z moim ulubionych dark ambientowych projektów. Na każdą płytę czekam z wielką ochotą. W pewnym czasie w Internecie pojawiała się informacja że „Austeros” ukaże się nakładem amerykańskiej wytwórni Malignant Records, ale widać coś poszło nie tak ponieważ płyta, tak jak wcześniejsze pojawiła się nakładem prężnego Zoharum.

Poszperałem trochę w sieci i widzę że album wszędzie zbiera świetne recenzje także nie mogę się wyłamać. Futurystyczny świat Karola Skrzypca nadal jest mocny osadzony w klimatycznym i niezwykle mrocznym szkielecie. Siedem numerów wspaniale prowadzą dialog z moją wyobraźnią, nie trzeba zbytnio się wsłuchiwać by dać się pochłonąć. „Austeros” kontynuuje styl obrany na ”Perpetua” choć moim zdaniem muzyka jest jeszcze bardziej przestrzenna i przemyślana. Cybernetyczne pejzaże wypełnione są przeróżnymi melodiami i niepokojącymi brzmieniami. Podoba mi się sama struktura utworów daleka od dronowych wydawnictw gdzie trzeba się dobrze wsłuchać i dobrze wczuć. Tutaj wszystko jest zaplanowane i z odpowiednich momentach celnie dawkowane. Jestem pewnie że żaden każdy fan mrocznych soundtracków znajdzie tutaj coś dla siebie. Dla mnie jest to kolejna wyróżniająca się płyta Inner Vision Laboratory, nie tylko na rodzimej ziemi. Kładę na półce obok kilku płyt z Cryo Chamber które posiadam, bo poziomem i nastrojem doskonale do siebie pasują.

Lista utworów:
1. Stalker Trails
2. Three Turns Until You See
3. A Tunnel Too Twisted
4. A Home to None
5. Obey the Soil
6. Rust Vermilion Faces
7. Bow Before Ancient Mother

www.zoharum.com
www.alchembria.pl
www.facebook.com/innervisionlaboratory
www.innervisionlaboratory.bandcamp.com



zoh.jpg
 Description:
 Filesize:  67.65 KB
 Viewed:  573 Time(s)

zoh.jpg


Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Inner Vision Laboratory - Austeros (2015)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group