Wydarzenia patronowane
Strony które hostujemy
Atum
Bunkier Prod
Castle Party
Detox
Discordless
Disorder Party
DJ Hypnos
Fabryka
Hoarfrost
Insomnia Festiwal
Lame Immortelle
Lilith
Night Watch
Outofsight
Scheuermann
Silesian Electro
Synergia
Strzyga
Waroffice Prod. sklep
Ostatnio na forum
Forum zdechło?
Cytat, który najbardziej do Was trafił...
Ambient Collage #8
Ambient Collage #7
Mgla (The Mist)
Achaja
Grey Frequency - Ambient Collage #6
Kochanka Szamoty
Elizabeth Fawn - Ethereal
Abandoned Toys - Neoclassical Darkwave
The Synthetic Dream Foundation
Rasplyn
IPLEX
malutki problem
question about parties, clubs and gigs
Statystyki
Zarejestrowanych osob : 9652
Rozpoczętych wątków : 6138
Odpowiedzi : 24018
Wspieramy

Aaricia_de_Goth :: Out Out - 'Virtual Sound Images' (2006)

Odsłuchawszy na myspace.com próbki utworów z najnowszej płyty Out Out postanowiłam, że muszę mieć ten album natychmiast. Mieszkając w UK to dziecinnie proste i szybkie, otwierasz mns.online store, wybierasz płytę, podajesz nr karty płatniczej i za trzy dni przesyłka jest w twoich rękach, na dodatek zawsze wysyłają drugą, bonusową płytkę...
Tak więc najnowszy album Out Out Virtual Sound Images' jest w moim posiadaniu. VSI to 10 doskonale skomponowanych utworów, muzyka elektroniczno-futurystyczna najwyższej próby, lekko transowa. Utwory w większości instrumentalne, zawierające zsamplowane różnorakie odgłosy doskonale wkomponowane w tło, od zgrzytów, trzasków po wstawki radiowe, wrzaski sąsiadki czy mowę przywodzącą na myśl przybysza z kosmosu, wszystko to zaplanowane w każdym detalu i co do minuty, z nieprawdopodobną dokładnością i starannością. Słucha się cudownie, na słuchawkach koniecznie - prawdziwy odlot... Na tej płycie nie ma zbędnego utworu , żadnego zapychacza, żadnego przeciętniactwa. Właściwie wszystkie kompozycje to moje ulubione, ale jeśli istnieją bardziej ulubione od ulubionych, to na pewno będzie 'Forestry for the thieves'- transowe rytmy w połączeniu z bębnami i futurystyczną otoczką, Learning English In NYC- dynamiczne tempo, głos a la Alien, oraz zgrzyty w tle , 'Disconnect'- szorstkie, niepokojące tempo , syntetyczne dźwięki i zaskakujący , prawdziwie 'odłaczający' koniec.Oraz mój hit no one 'Function and behave'- zawodzenia w stylu indyjskim w połączeniu z czysto syntetycznymi dźwiękami i utrzymanym równym tempem są bardzo odprężające.
Album jest bardzo nowoczesny, naładowany dźwiękami, ale nie przeładowany, wszystko tutaj ma swoje miejsce i określony cel, to znaczy zabrać słuchacza w futurystyczną podróż poprzez czas. Bardzo relaksująca muzyka, doskonale dopracowana i dopieszczona.

Dla kogo: dla fanów industrialnych i elektronicznych dźwięków w stylu Fluke, dla ciekawych co można zdziałać w elektronicznej muzyce.

Ocena: 10/10

Utwory:
1.Techno Is Alive And Well, Techno Has Left The Building
2. Virtual Sound Images
3. Opto-coupler
4. Function And Behave(Computer Day)
5. Rememory
6. Forestry For The Thieves
7. Ampex, My Ampex
8. Learning English In N. Y. C.
9. Shut It Off!!!
10. Disconnect

Komentarzy: 4 24.04.06 - 02:45

Nie wolno wykorzystywac jakichkolwiek materiałów tej strony bez zgody autora (i/lub) administratora. Okładki płyt oraz teksty utworów zamieszczone są wylącznie w celach edukacyjnych.
Coldwave | Darkwave | Subkultura Gotycka | Gotyk | Goth | Gothic | Neofolk | Electro | EBM | Postindustrial | Industrial | Gothic Rock | Gothic Subculture