Wydarzenia patronowane
Strony które hostujemy
Atum
Bunkier Prod
Castle Party
Detox
Discordless
Disorder Party
DJ Hypnos
Fabryka
Hoarfrost
Insomnia Festiwal
Lame Immortelle
Lilith
Night Watch
Outofsight
Scheuermann
Silesian Electro
Synergia
Strzyga
Waroffice Prod. sklep
Ostatnio na forum
Forum zdechło?
Cytat, który najbardziej do Was trafił...
Ambient Collage #8
Ambient Collage #7
Mgla (The Mist)
Achaja
Grey Frequency - Ambient Collage #6
Kochanka Szamoty
Elizabeth Fawn - Ethereal
Abandoned Toys - Neoclassical Darkwave
The Synthetic Dream Foundation
Rasplyn
IPLEX
malutki problem
question about parties, clubs and gigs
Statystyki
Zarejestrowanych osob : 9651
Rozpoczętych wątków : 6138
Odpowiedzi : 24018
Wspieramy

Marquis :: The Secret Meeting - Ultrashiver (2007)

Od wydania ostatniego krążka kalifornijskiej grupy Collide upłynęły 3 długie lata. Nie będę ukrywał, że z niecierpliwością i tęsknotą wyczekiwałem kolejnego CuDeńka. Cud się stał i owszem. Wokalistka Karin ponownie umożliwiła nam industrialną podróż w towarzystwie swojego boskiego głosu. Jednakże nie pod sztandarem Collide. Nowy projekt nosi nazwę The Secret Meeting a płyta Ultrashiver pojawiła się już w sprzedaży.

Płyta jest, jednym słowem świetna! Od pierwszej do ostatniej sekundy trwania albumu przyjemność słuchania jest rozkoszą. Świat wygenerowany przez The Secret Meeting jest światem w którym Alicja spaceruje po drugiej stronie lustra w towarzystwie futurystycznych androidów, prowadząc nas przez kolorowe labirynty surrealistycznych obrazów i abstrakcyjnych liryk. Relaksujący nastrój płyty pozwala odpocząć i zapomnieć o czym tylko zapomnieć byście sobie życzyli.

Aranżacje są raczej spokojne do czego zdążył nas przyzwyczaić projekt Collide.
Masa downtempowej elektroniki, kojący i szalenie przyjemny głos wokalistki oraz momentami agresywne riffy gitarowe doskonale pasują do siebie i układają się w całość doskonałą.

Zastanawiam się jak bardzo zamierzonym celem było wydanie płyty właśnie teraz, na przełomie jesieni i zimy kiedy to długie wieczory aż proszą by je wypełnić muzyką taką jaką serwuje nam The Secret Meeting. Jeżeli bardzo to pozostaje pogratulować, bo efekt został osiągnięty.

Na szczególną uwagę, w mojej skromnej opinii zasługują tracki „Am I here?” oraz „Shiver-X” ze względu na bezbłędną aranżację oraz ujmujące liryki.

Można je odsłuchać na oficjalnej stronie zespołu lub na stronie serwisu MySpace:
www.myspace.com/thesecretmeeting

Oficjalna (piękna) strona zespołu:
www.thesecretmeeting.net

Nota bene Karin można usłyszeć również na ścieżce dźwiękowej do nowego Resident Evil: Extintion w remixie Collide - White Rabbit.

Gatunek: Industrial/Electronica

Zachęcam i polecam.
Pominięcie będzie grzechem.

Komentarzy: 1 14.12.07 - 04:25

Nie wolno wykorzystywac jakichkolwiek materiałów tej strony bez zgody autora (i/lub) administratora. Okładki płyt oraz teksty utworów zamieszczone są wylącznie w celach edukacyjnych.
Coldwave | Darkwave | Subkultura Gotycka | Gotyk | Goth | Gothic | Neofolk | Electro | EBM | Postindustrial | Industrial | Gothic Rock | Gothic Subculture